ایستگاه خبر

استعفای مدیر تولید OpenSea به دلیل افشای سوءاستفاده‌‌های او

مدیر تولید OpenSea ناتی چستین، امروز پس از اینکه مشخص شد روز گذشته در معاملات داخلی این پلتفرم و به نفع خود فعالیت می‌کرده، شرکت را ترک کرد.

مدیر تولید، شرکت را ترک می‌کند

روز سه‌شنبه، مدیر تولید شرکت OpenSea، ناتی چستین به‌طور عمومی متهم شد که قبل از نمایش در صفحه اول پلتفرم، NFT هایی را خریداری کرده است که قرار بود به زودی تبلیغ شوند. یک کاربر توییتر به نام  Zuwu رفتار آقای چستین را با بازرسی دفتر کل اتریوم، آشکار کرد.

پس از این ماجرا، شرکت OpenSea نیز  به سرعت اعتراف کرد که یکی از کارکنان آن در اتفاقات پیش آمده دست داشته است. با این حال، تأیید نشده بود که این کارمند قرار است از شرکت خارج شود.

این شرکت در یک پست اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی خود گفت:

رفتار یکی از کارکنان ما [تعهد ما به جامعه] را نقض کرد و دیروز، ما درخواست استعفای وی را قبول کردیم.

با وجود این اعترافات، سکوت در هر دو طرف همچنان باقی است. این شرکت هنوز به طور رسمی Chastain را به عنوان کارمند مورد نظر معرفی نکرده است.

در همین حال، چستین چند روزی است که هیچ پستی در رسانه‌های اجتماعی ارسال نکرده است، تنها در صفحه‌ توییتر خود به نقش گذشته خود در OpenSea اشاره کرده است.

شرکت OpenSea می‌گوید که از این فرصت برای بهبود عملکرد خود استفاده می‌کند. این سازمان می‌گوید که شخص ثالثی را مأمور کرده است تا حادثه را بررسی کرده تا کنترل‌های جدیدی را بر فعالیت های کارکنان خود اعمال کنند.

این شرکت می‌گوید که با تغییر سیاست‌های خود و افزایش شفافیت، از دوباره رخ دادن این مسائل جلوگیری می‌کند.

می‌خواهیم OpenSea برای خریداران و فروشندگان یک زمینه بازی برابر باشد.

پلتفرم OpenSea بزرگترین بازار عمومیNFT  است که امروزه در حال فعالیت است. حجم معاملات آن در ماه آگوست به ۳ میلیارد دلار رسید و معاملات چندین اثر محبوب کلکسیون بلاکچین از جمله CryptoKitties و CryptoPunks را انجام می‌دهد.

این شرکت همچنین امروز برنامه تجاری خود را برای فروشگاه‌های گوگل و اپل راه اندازی کرد که به احتمال زیاد سرمایه‌گذاران جدیدی را جذب خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=47547
دکمه بازگشت به بالا