ایستگاه خبر

همکاری OpenOcean و Fantom

اوپن اوشن OpenOcean، تجمیع‌کننده مشهور DEX و CEX، با Fantom  وارد همکاری شده است. بر این اساس، SpookySwap، SushiSwap، SpiritSwap و  Curve با هم تجمیع می‌شوند.

بر اساس اعلامیه منتشر شده، توافق نامه OpenOcean-Fantom به کاربران OpenOcean اجازه می‌دهد تا فرصت‌های تجاری بیشتری پیدا کنند. و همچنین بهترین قیمت های موجود را برای مبادلات خود به کار گیرند.

مشارکت بین هر دو شرکت بر اساس درخواست جامعه OpenOcean از طریق رأی‌گیری بود. تاکنون OpenOcean  با ده شبکه مختلف و بیش از ۴۵ صرافی غیر متمرکز و متمرکز همکاری کرده است. علاوه بر این،OpenOcean  دارای بیش از ۳۰۰،۰۰۰+ آدرس فعال منحصر به فرد است که به طور فعال در حال معامله در این شبکه هستند.

سندی، بنیانگذار OpenOcean در مورد این همکاری اظهار داشت:

“Fantom یک پلتفرم بلاک چین مقیاس پذیر هیجان انگیز است که قبلاً برخی از محبوب ترین DEX ها را به وجود آورده است. به همین دلیل، تجمیع OpenOcean و Fantom گامی ضروری برای  ما بود. ما از جامعه خود برای حمایت از ما تا به اینجا تشکر می‌کنیم و منتظر ارائه گزینه‌های تجاری بیشتر با بهترین قیمت هستیم. “

ویژگی های اساسی که باید از مشارکت OpenOcean-Fantom انتظار داشت:

گزارش‌شده که OpenOcean تراکنش‌های غیرمتمرکز و کم هزینه را با سرعت بالا ارائه می دهد. در نتیجه، توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های کاربردی امن و کم هزینه را طراحی کنند.

از سوی دیگر، Fantom  قصد دارد ارتقاء آتلانتیک را در این ماه اجرا کند. این ویژگی به معامله‌گران فردی و نهادی اجازه می‌دهد تا بهترین معاملات دارایی‌های مبتنی بر Fantom را انجام دهند. این امر با احتساب قیمت، هزینه معامله و مسیر امکان پذیر است.

در نهایت، مهم است که بگوییم ارتقاء آتلانتیک ابتدا در Binance Smart Chain ، Avalanche ، Fantom  و Polygon و سپس Ethereum  و Arbitrum به کار گرفته می‌شود.

درباره OpenOcean و Fantom

OpenOcean  یک ترکیب‌کننده جامع CeFi و DeFi است. الگوریتم مسیریابی آن بهترین قیمت موجود را با در نظر گرفتن اختلاف اندک برای معامله‌گران در مبادلات غیر متمرکز و متمرکز، بدون هزینه، اضافی ارائه می‌دهد. همچنین، OpenOcean  برخی صرافی‌های غیر متمرکز برتر را در زنجیره های عمومی مانند Ethereum و Polygon ، Binance Smart Chain ، Fantom ، TRON جمع‌آوری کرده است و همچنین یک صرافی متمرکز مانند  بایننس را.

از طرف دیگر، Fantom  یک پلت فرم سریع، مقیاس‌پذیر و ایمن لایه ۱ سازگار با EVM است. این برنامه بر اساس پروتکل اجماع aBFT بدون نیاز به مجوز طراحی شده است. معاملات تقریباً فوری تأیید می‌شوند و هزینه معاملات بسیار پایینی به کاربر تحمیل می‌کنند. این باعث می شود Fantom یک انتخاب خوب برای برنامه های DeFi و همچنین سایر موارد استفاده در دنیای واقعی باشد.

امروزه توکن بومی  OOEE، با قیمت ۰.۶۹۲۵ دلار آمریکا و با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۲.۹۴۳.۷۹۸ دلار معامله می‌شود. این توکن همچنین دارای حجم گردش ۷۸.۹ میلیون دلار و مجموع عرضه ۱ میلیارد دلار است.

در همین حال، توکن بومیFantom، یعنی  FTM با قیمت ۱.۴۲ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۳۴۱،۲۲۵،۲۷۸ دلار است. ارزش کل بازار این توکن نیز ۳،۵۹۸،۷۸۸،۳۶۴ دلار است.  ارزش کل عرضه توکن FTM نیز در مجموع ۳.۱ میلیارد دلار است.

پیشنهاد مطالعه: فلیپنینگ (Flippening) چیست؟ آیا دامیننس بیت کوین پایان خواهد یافت؟

Source

https://coiniran.com/?p=47822
دکمه بازگشت به بالا