ایستگاه خبر

همکاری آنتولوژی با یک استارتاپ آلمانی برای توسعه راهکارهای شناسه‌ی زنجیره تامین

شرکت آنتولوژی به تازگی همکاری مشترکی را با اسفریتی (Spherity)، شرکت آلمانی فعال در حوزه شناسه دیجیتالی و کیف پول ابری آغاز کرده است. قرار است این دو شرکت در زمینه‌ی توسعه‌ی راهکارهای شناسه‌ی دیجیتال برای محصولات و سازمان‌ها با یکدیگر همکاری کنند.

آن‌طور که پیداست دو شرکت یادشده درصدند کیف پول ابری اسفریتی را با بلاک چین آنتولوژی یکپارچه کنند و این امکان را در اختیار این بلاک چین قرار دهند که بتواند از راهکارهای غیرمتمرکز شناسه‌ی دیجیتال اسفریتی استفاده کند.

ساخت و توسعه‌ی برنامه‌های کاربردی مفهومی برای شناسه‌های دیجیتالی در حوزه‌هایی نظیر زنجیره تامین، حمل و نقل و صنایع دارویی از جمله رئوس برنامه‌های آنتولوژی و اسفریتی است. علاوه بر این آنتلوژی و اسفریتی برنامه‌های برای تشریک مساعی با یکدیگر در زمینه تحقیقات و بازاریابی دارند.

دکتر کراستن اسکوتر، مدیرعامل اسفریتی به رسانه‌ها گفته است که بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها، تحقیقات و توسعه‌های صورت گرفته در راهکارهای شناسه‌ی مبتنی بر بلاک چین، ناظر بر احراز هویت شهروندان نیست. وی می‌گوید:

بلاک چین ها و دفاترکل توزیع شده به طور عمده برای رمزگذاری شماری زیادی از انواع دیگر اطلاعات به کار می‌روند؛ اطلاعاتی که برای رهگیری مرسولات و کالاها در سرتاسر زنجیره‌های تامین جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اسکوتر در ادامه گفته است:

فناوری‌هایی که ما عنوان سامانه‌های احراز هویت را به آن‌ها اطلاق کرده‌ایم، تنها برای شناسایی شهروندان و ایجاد هم‌بستگی میان اطلاعات مالی و حقوقی آن‌ها با هویت‌ دیجیتالی‌شان به کار نمی‌روند. این سامانه‌ها کاربست‌پذیری وسیعی در شناسایی ماشین‌ها، الگوریتم‌های خودمختار، نهادهای حقوقی، اطلاعات محصولات، مجوزها و بسیاری موارد دیگر دارند.

گفتنی است انعقاد این قرارداد همکاری مشترک به این دو شرکت اجازه می‌دهد به بازارهای جدیدی دست پیدا کنند. آنتولوژی جا پای محکمی در آسیا دارد و اسفریتی نیز نبض بازار اروپا را به ویژه در آلمان، سوئیس و اتریش در اختیار دارد.

Source

https://coiniran.com/?p=39021
دکمه بازگشت به بالا