ایستگاه خبر

پلتفرم OnlyFans کمک‌هزینه‌ای به ارزش ۵۰۰ اتر به سازمان خودگردان UkraineDAO اهدا کرد

پلتفرم OnlyFans در اقدامی خیرخواهانه ۵۰۰ اتر برای کمک به تأمین سرمایه در حمایت از اوکراین در برابر روسیه به سازمان خودگردان غیرمتمرکز UkraineDAO اهدا کرد.

نماینده‌ای از پلتفرم رسانه اجتماعی و اشتراک‌گذاری ویدیو OnlyFans به خبرگزاری کوین‌دسک گفت که این کمک مالی بخشی از اقدام خیرخواهانه شرکت برای کمک به کشور اوکراین است. مالک این شرکت یک اوکراینی-آمریکایی به نام لئونید رادوینسکی است.

پلتفرم OnlyFans تا کنون بیش از ۵ میلیون دلار را صرف اقدامات انسان‌دوستانه در حمایت از مردم اوکراین کرده است. همچنین یک کمک یک میلیون دلاری دیگر قرار است در ۱۵ مارس از راه برسد.

اَمی گَن (Ami Gan) مدیر ارشد این شرکت بیان کرد:

“این اتفاقات تراژیک اثر هولناکی بر افراد از جمله اعضای جامعه سازندگان ما ایجاد کرد. با توجه به پیوند قوی ما با اوکراین، می‌خواهیم به گونه‌ای حمایت کنیم که با هویت ما در پلتفرم OnlyFans و همچنین کمکی در پشتیبانی از مردم اوکراین صادق باشد.”

سازمان خودگردان غیرمتمرکز UkraineDAO یکی از اصلی‌ترین پشتیبانان رمز ارزی برای دولت اوکراین در هفته‌های اخیر بوده است. این پروتکل از زمان توییت کردن آدرس اتریوم و بیت کوین خود، بیش از ۵۰ میلیون دلار را به عنوان کمک دریافت کرده است.

گروه هنری اعتراضی سبک پانک Pussy Riot از شهرمسکو و استودیو توکن NFT به نام Trippy Labs با هم‌کاری یکدیگر این سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) را تشکیل داده‌اند. بزرگترین کمک اهدایی به این DAO از فروش NFT جمعی در تاریخ ۲ مارس حاصل شد. این کمک‌هزینه پلتفرم OnlyFans نیز یکی از بیشترین مبالغ است.

زمانی که پلتفرم OnlyFans پانصد اتر (ETH) را فرستاد، DAO در نیمی از مقدار موجودی ۱۰۰۰ اتر متوقف شده بود. کمک آن‌ها مقدار موجودی را از سقف آن بالاتر برد و از آن زمان کمک‌های بیشتری در حال واریز شدن هستند.

پیشنهاد مطالعه: سازمان خودمختار غیرمتمرکز یا DAO چیست؟

 

https://coiniran.com/?p=50182
دکمه بازگشت به بالا