ایستگاه خبر

هزینه تراکنش بی‌سابقه اتریوم دلیل اصلی رشد توکن بومی شبکه OMG

بر طبق گزارش خبرگزاری Coindesk، با روی آوردن سرمایه‌گذاران به راه‌حل‌های لایه دو بعد از مشاهده هزینه تراکنش بی‌سابقه اتریوم، قیمت توکن بومی شبکه OMG در طی یک هفته گذشته بیش از ۲ برابر شده است.

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهند که توکن OMG در هفت روز گذشته ۱۱۵ درصد رشد داشته و از ۱.۷۰ دلار به ۳.۶۵ دلار رسیده است. فقط در ۲۴ ساعت گذشته قیمت این توکن ۳۰ درصد افزایش یافت. قیمت این توکن از ۰.۳۵ در پایین‌ترین سطح خود در سقوط پنجشنبه سیاه در ماه مارس، تا کنون بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد کرده است.

با انفجار صنعت مالی غیرمتمرکز در ماه‌های اخیر و به اوج رسیدن فعالیت‌ها در بلاکچین اتریوم، هزینه‌های تراکنش در این شبکه به شدت افزایش بافت. متوسط هزینه تراکنش در ماه ژانویه کمتر از ۰.۱ دلار بوده در حالی که در حال حاضر ۳.۴ دلار است که این یک افزایش بسیار چشمگیر است.

اختلال در شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰، هزینه تراکنش بی‌سابقه و ادغام شبکه با کوین پایدار تتر

همچنین از طرف دیگر در چند روز اخیر گزارش‌هایی را مشاهده کردیم که شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰، مدالا، دچار اختلال هماهنگ‌سازی شده است. این نیز یکی از دلایلی است که توجه سرمایه‌گذاران را به راه‌حل‌های لایه ۲ جلب کرده است. شبکه OMG به عنوان یک راه حل لایه ۲، می‌تواند هزاران تراکنش را با هزینه یک سومی نسبت به اتریوم اداره کند.

ترکیب تتر و OMG در موقع مناسب اتفاق افتاد. رشد مالی غیرمتمرکز بسیار شدید است و اتریوم قادر به اداره این تراکم و سنگینی شبکه را نیست. توانایی شبکه OMG برای ترکیب چند معامله به یک تراکنش به وسیله تتر، به تراکم‌زدایی شبکه اتریوم کمک کرده و تمام اکوسیستم رمزارز از آن بهره می‌برند.

حالا با ادغام تتر و شبکه OMG، زمان تأیید تراکنش‌ها کاهش می‌یابد، پرداخت‌ها سریع‌تر انجام می‌شوند و هزینه‌های تراکنش بدون به خطر انداختن امنیت شبکه کاهش می‌یابند. انتقال توکن پایدار تتر به شبکه OMG، که از این منظر در کنار شبکه‌های دیگر مثل Omni، Liquid و TRON قرار گرفته است، هزینه‌ها را می‌کاهد، موجب بهبود عملکرد شده و فشار را از شبکه زنجیره اصلی خارج می‌کند.

بیشتر بخوانیم: آشنایی با اتریوم و تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اتریوم

 

https://coiniran.com/?p=40793
دکمه بازگشت به بالا