ایستگاه خبر

OkCoin ابتدا اطلاعیه را منتشر کرد، سپس از به‌روزرسانی هزینه مبادله صرف‌نظر کرد

 

 

OkCoinیکی از سه شرکت بزرگ معاملات بیت کوین در چین اعلام کرد که امروز سیاست‌های هزینه‌ای‌اش را به‌روز خواهد کرد، اما بعدازآن این اعلان را از وب سایتش برداشت.

OkCoin در پستی در وب‌سایت چینی خود اعلام کرد که سیاست‌هایش را به مدل maker-taker تغییر خواهد داد، مدلی که معاملات صفر را به آن‌هایی که نقدینگی را در معاملات فراهم می‌کنند، ارائه می‌کند. اما بااین‌وجود هنوز هم ۰.۲% هزینه‌ها در سایر معاملات شارژ خواهد شد.

شایان‌ذکر است که این اطلاعیه دیگر در وب‌سایت OkCoin وجود ندارد.

اگر چنین چیزی تصویب شود اولین گام در مورخ ۲۳ ژانویه خواهد بود که منجر به افت شدید بازار معاملات چین از ۰.۲% هزینه‌ها در قراردادهای غیررسمی خواهد شد آن‌هم در هر دو سوی معاملات گران بیت کوین، که باید از ممیزی دقیق بانک ملت چین نیز عبور کند.

همان‌طور که قبلاً نیز گزارش‌شده بود از زمان این پیشرفته ا حجم معاملات به سمت معاملات بدون هزینه چین حرکت کرده بود. بابی لی مدیرعامل BTCC در آن زمان گفته بود که تعهد به معاملات استاندارد سیاست‌های هزینه‌ای به این معناست که اکوسیستم معاملات چین را ” یک گام فراتر ” از درخواست‌های بانک مرکزی پیش ببریم.

بااین‌حال این پست شایان توجه است حتی اگر تغییر هزینه‌ها تصویب نشود همان‌طور که انتظار می‌رود افت حجم معاملات در بازارهای بورس چین ممکن است فشار زیادی بر معاملات بیاورد تا فعالیت ازدست‌داده را دوباره به دست آورد.

OkCoin در زمان انتشار اعلامیه هیچ پاسخی برای درخواست‌هایی که توضیح بیشتر می‌خواستند نداد.

کل اعلامیه را می‌توانید در ادامه بخوانید:

OkCoin ابتدا اطلاعیه را منتشر کرد، سپس از به‌روزرسانی هزینه مبادله صرف‌نظر کرد

https://coiniran.com/?p=4627
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x