ایستگاه خبر

طرح Coinbase برای پشتیبانی از معاملات Eth2

صرافی کریپتوی Coinbase با تشریح چگونگی برنامه‌ریزی برای پشتیبانی از سهام و معاملات Eth2 در حال آماده‌ شدن برای عرضه این رمزارز است که به عنوان اتریوم۲.۰ هم شناخته می‌شود.

Coinbase خدمات تبدیل -از “ETH1” به “ETH2”- و همچنین پاداش برای کسانی که تصمیم می گیرند توکن‌های خود را سرمایه‌گذاری کنند ارائه می‌دهد. Eth2 در مقایسه با شبکه موجود اتریوم که یک شبکه اثبات کار است، یک شبکه بلاک چین مبتنی بر اثبات سهام به حساب می‌آید.

|| بیشتر بخوانید: الگوریتم اثبات انجام کار در مقابل اثبات سهام، براستی کدامیک مناسب‌تراست ||

این شرکت در ادامه توضیحاتیی در یک پست وبلاگی نوشت: «در حالی که توکن‌های ETH2 روی زنجیره Beacon قفل شده‌اند، Coinbase همچنین امکان تجارت بین ETH2  ETH و سایر ارزهای پشتیبانی شده را که برای مشتریان ما نقدینگی فراهم می‌کنند، امکان‌پذیر کرده است.»

Coinbase تاریخ ارائه این خدمات را فاش نکرد و در پست وبلاگ عنوان کرد «از اوایل سال ۲۰۲۱» در حوزه‌های مربوطه واجد شرایط اجرا می‌شود.

در پایان این پست وبلاگی نوشته شده است: «ما از این مرحله مهم ETH2 و پتانسیلی که عرضه نهایی ETH2 برای کل جامعه رمزارزها دارد، هیجان‌زده‌ایم.»

همانطور که اوایل امروز گزارش شد، تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ETH در قرارداد معاملات Eth2 واریز شده است. این مقدار بیش از حداقل مقدار مورد نیاز برای زنجیره beacon و فعالسازی فاز صفر اتریوم۲.۰ در اول دسامبر است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42306
دکمه بازگشت به بالا