ایستگاه خبر

رابین ‌هود : تعداد معامله‌گران زن بر روی پلتفرم ما در حال افزایش است!

رابین ‌هود (Robinhood) کارگزاری آنلاین معروف گفته است که تعداد زنان تاجر در حوزه‌ی رمز ارزها بر روی پلتفرم آن بیشتر شده‌ است و این نشانه‌ی دلگرم‌کننده‌ای است که کریپتو می‌تواند به دموکراتیک کردن فضای مالی برای همه کمک کند.

به طور خاص، در مقایسه با پایان سال ۲۰۲۰، کارگزاری آنلاین رابین‌ هود شاهد رشد هفت ‌درصدی تعداد زنان فعال در این حوزه بوده است.

رابین ‌هود در یک پست وبلاگی که روز پنجشنبه منتشر شد، اعلام کرد: «اگرچه در مقایسه با کل مشتریان فعال ما در Robinhood Crypto به اندازه‌ی کافی به زنان پرداخته نشده است، اما جالب است بدانید ۴۰ درصد از زنان فعال در کارگزاری رابین ‌هود، در کار معامله‌ی رمز ارزها هستند.»

کارگزاری رابین ‌هود کریپتو در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، اما این پلتفرم اخیراً همراه با افزایش علاقه به بیت کوین و سایر رمز ارزها رشد سریع‌تری داشته است، تا حدی که از ابتدای سال ۲۰۲۱ بیش از ۶ میلیون مشتری جدید به این کارگزاری اضافه شده‌اند.

در حال حاضر این پلتفرم تجارت هفت سکه را برای کاربرانش امکان‌پذیر کرده است: بیت کوین، بیت کوین کش، بیت کوین SV، دوج‌کوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک و لایت‌کوین.

دفتر مرکزی رابین ‌هود در کالیفرنیا قرار است طی ماه‌های آینده از طریق Nasdaq به عرضه‌ی عمومی درآید. به گفته Crunchbase، این شرکت تاکنون بیش از ۵.۵ میلیارد دلار سرمایه جمع کرده است.

پیشنهاد مطالعه: راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی – کوین ایران

 

Source

https://coiniran.com/?p=44566
دکمه بازگشت به بالا