ایستگاه خبر

تکمیلی: بازار بورس نیویورک در پی ورود بیت کوین به صندوق های بازنشستگی و فروشگاه ها

بازار بورس نیویورک (NYSE) در پی اجرایی ساختن پرداخت با بیت کوین در صندوق های بازنشستگی، فروشگاه ها و تطابق آن با کارت های اعتباری است.

استقبال بورس نیویورک از بیت کوین در صندوق های بازنشستگی، کارت های اعتباری و خرده فروشی ها؛ Intercontinental Exchange (ICE) که مالک مهم ترین صرافی سهام جهان یعنی بازار بورس نیویورک (NYSE) است، در حال معرفی شرکت جدیدی به نام Bakkt می باشد. هدف از ایجاد این شرکت، مرتبط کردن بیت کوین با کارت های اعتباری، فروشگاه های خرده فروشی و طرح های بازنشستگی است. این پروژه به دلیل حمایت دو شرکت بزرگ مایکروسافت و Starbucks، غوغای زیادی را به راه انداخته است.

بیشتر بخوانید: پشیمانی بازار بورس نیویورک (NYSE) از پشتیبانی دیر هنگام بیت کوین

NYSE خواستار حضور بیت کوین در عرصه های گوناگون

مسئول دارایی های دیجیتال ICE که مدیر عامل پروژه جدید Bakkt شده است، در وبلاگ این شرکت تشریح کرد که پروژه Bakkt توسط ICE ایجاد شده و با شرکت هایی مانند BCG، Starbucks، مایکروسافت و دیگران کار می کند تا اکوسیستمی را برای حمایت از بازار دارایی های دیجیتال فراهم آورد.

ICE صرافی ها و بازار های قانونی زیادی در آمریکا، اروپا و جاهای دیگر دارد و شرکت مادر NYSE نیز می باشد. ICE بیش از یک سال است که به طور سری روی پروژه Bakkt کار می کند و هدف از ایجاد این شرکت جدید، اطمینان سازی می باشد.

استقبال NYSE از ورود بیت کوین به عرصه های مختلف، پروژه Bakkt
nyse-supports-bitcoin

ICE قصد دارد بیت کوین را تبدیل به یک واحد پول جهانی با کاربرد گسترده کند و این امر هیجان زیادی را ایجاد کرده و علاقه مندان منتظر واکنش وال استریت به این اخبار می باشند. این پروژه جدید قصد دارد که با ترکیب ساختار های قانونی و اپلیکیشن های مصرفی و سازمانی، شفافیت و اعتماد بیشتری را در بازار ایجاد کند. این پروژه سعی دارد که مشارکت در زمینه دارایی های دیجیتال را تقویت کند و سازمان های مشهوری هم در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند.

بیشتر بخوانید: پشیمانی بازار بورس نیویورک (NYSE) از پشتیبانی دیر هنگام بیت کوین

معتبر شدن سرمایه گذاری بیت کوین در وال استریت

بدون شک حمایت ICE از بیت کوین، اعتبار زیادی را برای آن در میان سرمایه گذاران وال استریت فراهم می آورد. ICE قصد دارد که یک قرارداد آزمایشی بیت کوین را در نوامبر ۲۰۱۸ به انجام رسانده و همچنین یک وجه ضمانتی جداگانه را که توسط Bakkt تامین می شود، فراهم آورد.

استقبال NYSE از ورود بیت کوین به عرصه های مختلف، پروژه Bakkt
nyse-supports-bitcoin

زمزمه هایی از ورود Bakkt به بازار خرده فروشی به گوش می رسد که احتمالا با استفاده از اپلیکیشن های بیت کوینی صورت خواهد گرفت. در این میان Starbucks نقش کلیدی را در تبدیل بیت کوین و رمز ارز های مشتریان به پول کلاسیک بازی خواهد کرد.

Bakkt در هفته های آینده راه اندازی خواهد شد و موقعیتی عظیم را برای آشکار سازی ماهیت متحول گر دارایی های دیجیتال ایجاد خواهد کرد. شما چه فکر می کنید؟ آیا ورود وال استریت به فضای رمز ارز ها چیز خوبی است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده است مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود. 

Source

https://coiniran.com/?p=23188
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x