ایستگاه خبر

فعال‌سازی معاملات بیت کوین برای بانک‌های آمریکا توسط NYDIG

شرکت مدیریت دارایی دیجیتال NYDIG به ۶۵۰ بانک آمریکایی و حدود ۲۴ میلیون مشتری آن‌ها اجازه می‌دهد تا از طریق حساب‌های بانکی خود در بیت کوین و سایر رمز ارزها سرمایه‌گذاری کنند.

غول پرداخت سازمانی NCR با شرکت مدیریت دارایی بومی NYDIG همکاری می‌کند تا به میلیون‌ها مشتری ایالات متحده راهی آسان برای مواجهه با بیت کوین ارائه دهد.

مشتریان بانک های ایالات متحده، از جمله First Citizens Bank و Bay Federal Credit Union، قادر به خرید و فروش رمز ارزها در یک برنامه تلفن همراه‌اند که توسط NCR توسعه یافته است.

NYDIG حدود ۶ ملیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد. این یک شرکت تابعه از شرکت مدیریت دارایی Stone Ridge است.

پروژه جدید نیاز به ارسال پول از حساب بانکی ایالات متحده به صرافی‌ها را برطرف می‌کند. توافق بین این بانک‌ها و NYDIG به مشتریان امکان می‌دهد مستقیماً با برنامه جدید خرید کنند و شرکت مستقر در نیویورک خدمات حضانت را ارائه می‌دهد.

یان ژائو، بنیانگذار استون ریج، در گفتگو با فوربس توضیح داد که بانک‌ها از پروسه حضوری برای گرفتن پول از حساب بانکی و انتقال صرافی‌های کریپو خسته شده‌اند. وی افزود: ارائه خدمات رمز ارز ضمن ماندن در زیرساخت‌های بانکی فعلی، رقابت مستقیمی با صرافی رمز ارز بومی ایجاد می‌کند. او گفت:

«بسیاری از این بانک‌ها متوجه شده‌اند که یکی از بزرگ‌ترین خروجی‌های سپرده‌گذاران آن‌ها انتقال پول از بانک به صرافی‌هایی مانند Coinbase است. و این بخشی از دلایلی است که بانک‌ها از داشتن این قابلیت برای خود و مشتریان‌شان بسیار هیجان‌زده می‌شوند.»

 

پیشنهاد مطالعه:‌ ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار

 

Source

https://coiniran.com/?p=46308
دکمه بازگشت به بالا