ایستگاه خبر

تغییرات نرخ برق مصرفی برای استخراج گران در نیویورک

به دلیل قانون گذاری های اخیر در حوزه خدمات شهری نیویورک، ممکن است هزینه برق محاسبه شده برای شرکت های ماینینگ مستقر در نیویورک افزایش یابد.

در اعلامیه ای که از طرف کمیسیون خدمات عمومی نیویورک در روز پنج شنبه منتشر شد، آقای John B. Rhodes، رئیس هیئت مدیره خدمات دولتی نیویورک، اعلام کرد که شهرداری نیویورک مجاز است که از ماه مارس، هزینه انرژی مصرفی شرکت های ماینینگ (استخراج کننده) را افزایش دهد.

افزایش هزینه انرژی مصرفی برای استخراج گران در ایالت نیویورک
IT Pro

گزیده ای از بیانیه کمیسیون خدمات عمومی نیویورک در خصوص افزایش بهای انرژی برای استخراج گران

“این کمیسیون به مقامات برق شهری اجازه می دهد تا برای مشتریانی که مصرف بسیار بالا تری از میانگین مصرف مشتریان عادی دارند، هزینه بسیار بیشتری محاسبه نمایند.

این قانون شامل کسانی می شود که مقدار پیک مصرف آن ها بیشتر از ۳۰۰ کیلووات بوده و تراکم باری بیشتر از ۲۵۰ کیلووات ساعت در فوت مکعب، در سال داشته باشند.

مقداری که بسیار بیشتر از میانگین مصرف مشتریان عادی است. به بیان دیگر، مشتریانی که شامل قانون مساعدت توسعه اقتصادی نمی شوند.”

این تصمیم در نتیجه دادخواستی است که توسط وزارت نیروی شهر نیویورک (NYMPA)، متشکل از ۳۶ مقام مسئول مطرح شده است. نگرانی این مقامات از این جهت است که به نظر آن ها، شرکت ها و کسب و کار های ماینینگ، مصرف انرژی منطقه را به شدت افزایش داده اند ولی در عوض به اندازه ای که باید و شاید، به ارزش اقتصادی منطقه اضافه نکرده اند.

به گزارش کوین ایران، بر طبق این بیانیه، NYMPA اعلام کرده است که برخی از این شرکت های استخراج کننده، به تنهایی ۳۳ درصد از برق این ناحیه را مصرف می کنند و این در حالی است که نه اشتغال زایی خاصی برای منطقه انجام داده اند و نه در گردش اقتصادی آن سهیم هستند.

استخراج رمزارز و مصرف انرژی

افزایش هزینه انرژی مصرفی برای استخراج گران در ایالت نیویورک
TechSpot

استخراج رمزارز ها پروسه ای بسیار پر مصرف است که نیازمند صرف انرژی بسیار زیادی می باشد. در این پروسه علاوه بر تولید توکن های جدید، صحت تراکنش های مختلف بررسی شده و در صورت تایید، به طور عمومی در بلاکچین ذخیره می شود. این فرآیند معمولا توسط سخت افزار ها و چیپ های مخصوص و با مصرف انرژی بسیار زیاد انجام می شود.

این تصمیم دقیقا زمانی گرفته شد که بحث های بسیار داغی درباره سرنوشت شرکت های استخراج کننده رمزارز ها بین عموم افراد جامعه جریان دارد.

شهر پلاتس بورگ که تحت پوشش NYMPA قرار دارد، به دلیل نگرانی هایی در مصرف بیش از حد برق، بر سر یک تصمیم گیری بزرگ قرار دارد. تصمیم گیری ای که می تواند منجر به تعطیلی شرکت های تازه وارد در زمینه استخراج بیت کوین در ۱۸ ماه آینده شود.

 

https://coiniran.com/?p=19580
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x