ایستگاه خبر

انویدیا (Nvidia) GPU جدیدی را برای ماینرهای اتریوم طراحی می‌کند

انویدیا (Nvidia) اعلام کرده که یک سری GPU جدید به طور خاص برای استخراج رمزارز اتریوم طراحی کرده است.

CMP برای ماینرها، GeForce برای گیمرها
انویدیا اعلام کرده است که پردازنده‌های استخراج رمزارز (CMP) آن در چهار نوع 30HX ،40HX ،50HX و 90HX در دسترس خواهند بود که هر عدد تقریباً نرخ هش دستگاه را با مقیاس MH / s نشان می‌دهد. نوع 90HX دارای بالاترین میزان هش اتریوم (86 MH / s) است، در حالی که نوع 30HX کمترین میزان هش (26 MH / s) را دارد.

برای مطالعه‌ی بیشتر: بررسی واحد پردازش گرافیکی (GPU) و استخراج رمز ارزها

این محصولات از شرکای انویدیا مانند ASUS ،Colorful ،EVGA ،Gigabyte ،MSI ،Palit و PC Partner در دسترس خواهند بود. انواع 30HX و 40HX در سه‌ ماه اول 2021 در دسترس خواهند بود، در حالی که 50HX و 90HX در سه ماه دوم 2021 ارائه می‌شوند.

انویدیا (Nvidia) تأکید کرده است که می‌خواهد یک تمایز مشخص بین پایگاه مشتریان بازی و ماینینگ خود ایجاد کند. سری پردازنده‌های گرافیکی CMP خروجی نمایشگر ندارند، جریان هوا را بهبود می‌بخشند و حداکثر ولتاژ و فرکانس هسته پایین‌تری برای بالا بردن بهره‌وری استخراج دارند. در همین حال، کارت غیرماینینگ RTX 3060 آن با نرم‌افزاری همراه خواهد بود که میزان هش را تشخیص و به نصف کاهش می‌دهد.

با این کار، این شرکت امیدوار است که بتواند دسترس‌پذیری محصولات GeForce خود را برای استفاده‌ی گیمرها بهبود بخشد، در حالی که مجموعه‌ی CMP نیازهای ماینرها را برآورده می‌کند.

در 30 روز گذشته، ETH توکن بومی اتریوم به طرز خیره‌کننده‌ای 54/2 درصد افزایش یافته است. اتریوم به سرعت به مرز 2000 دلار نزدیک می‌شود. و در حال حاضر، قیمت آن 1.934.98 دلار است.

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا