ایستگاه خبر

انویدیا (Nvidia) GPU جدیدی را برای ماینرهای اتریوم طراحی می‌کند

انویدیا (Nvidia) اعلام کرده که یک سری GPU جدید به طور خاص برای استخراج رمزارز اتریوم طراحی کرده است.

CMP برای ماینرها، GeForce برای گیمرها
انویدیا اعلام کرده است که پردازنده‌های استخراج رمزارز (CMP) آن در چهار نوع ۳۰HX ،۴۰HX ،۵۰HX و ۹۰HX در دسترس خواهند بود که هر عدد تقریباً نرخ هش دستگاه را با مقیاس MH / s نشان می‌دهد. نوع ۹۰HX دارای بالاترین میزان هش اتریوم (۸۶ MH / s) است، در حالی که نوع ۳۰HX کمترین میزان هش (۲۶ MH / s) را دارد.

برای مطالعه‌ی بیشتر: بررسی واحد پردازش گرافیکی (GPU) و استخراج رمز ارزها

این محصولات از شرکای انویدیا مانند ASUS ،Colorful ،EVGA ،Gigabyte ،MSI ،Palit و PC Partner در دسترس خواهند بود. انواع ۳۰HX و ۴۰HX در سه‌ ماه اول ۲۰۲۱ در دسترس خواهند بود، در حالی که ۵۰HX و ۹۰HX در سه ماه دوم ۲۰۲۱ ارائه می‌شوند.

انویدیا (Nvidia) تأکید کرده است که می‌خواهد یک تمایز مشخص بین پایگاه مشتریان بازی و ماینینگ خود ایجاد کند. سری پردازنده‌های گرافیکی CMP خروجی نمایشگر ندارند، جریان هوا را بهبود می‌بخشند و حداکثر ولتاژ و فرکانس هسته پایین‌تری برای بالا بردن بهره‌وری استخراج دارند. در همین حال، کارت غیرماینینگ RTX 3060 آن با نرم‌افزاری همراه خواهد بود که میزان هش را تشخیص و به نصف کاهش می‌دهد.

با این کار، این شرکت امیدوار است که بتواند دسترس‌پذیری محصولات GeForce خود را برای استفاده‌ی گیمرها بهبود بخشد، در حالی که مجموعه‌ی CMP نیازهای ماینرها را برآورده می‌کند.

در ۳۰ روز گذشته، ETH توکن بومی اتریوم به طرز خیره‌کننده‌ای ۵۴/۲ درصد افزایش یافته است. اتریوم به سرعت به مرز ۲۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود. و در حال حاضر، قیمت آن ۱.۹۳۴.۹۸ دلار است.

Source

https://coiniran.com/?p=43889
دکمه بازگشت به بالا