ایستگاه خبر

با وجود افزایش فعالیت نهنگ‌های بیت‌کوین از تعدادشان کاسته شده است!

تعداد نهنگ‌های بیت‌کوین (BTC) در آخر هفته گذشته به کمترین میزان از آگوست ۲۰۱۹ رسید. هر نهنگ، با قیمت  ۲۵,۰۰۰ دلاری بیت کوین  نزدیک به ۲۵ میلیون دلار کریپتو داشت.

تراکنش‌های نهنگ‌های بیت‌کوین به ۹۸.۶ میلیون دلار رسید

سنتیمنت (Santiment) اعلام کرد در حالی که قیمت بیت کوین بین ۲۳۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار است تعداد آدرس‌های دارای ۱۰۰-۱۰۰۰ بیت کوین ثابت مانده است. از سوی دیگر، تعداد نهنگ‌های بیت‌کوین با ۱۰۰۰-۱۰۰۰۰ بیت کوین همچنان در حال کاهش است.

Whale Alert از ۹۸.۶ میلیون دلار نقل و انتقال بیت کوین در مجموع خبر داد. ۴۶.۳ میلیون دلار از جمینی به یک کیف پول ناشناخته، ۲۴.۵ میلیون دلار به یک کیف پول ناشناس از بایننس و ۲۴.۸ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس به کوین بیس منتقل شد.

بیت کوین با قیمت ۲۳۰۷۰ دلار معامله می‌شود که در طول ۲۴ ساعت ۳ درصد کاهش دارد و ارزش بازار آن ۴۴۵.۸۵ میلیارد دلار است. حرکت نزولی در بازار بیت کوین کاملاً مشهود است و نمی‌تواند از سطح مقاومت ۲۴۲۶۷ دلاری عبور کند. اگر خریداران این سطح مقاومت را بشکنند، شتاب صعودی بیشتر می‌شود و قیمت BTC دوباره افزایش خواهد یافت.

BTC price chart
نمودار قیمت بیت کوین | منبع: CoinMarketCap

نهنگ‌های ETH همچنان فعال بوده‌اند

نهنگ‌های ETH در این دوران کاملاً فعال بوده‌اند. در ۲۴ فوریه، حدود ۶۳۶.۹ میلیون دلار اتریوم منتقل شد. طبق گزارش Whale Alert، سه تراکنش از کیف پول‌های ناشناخته به کوین‌بیس به ارزش ۴۲.۱ میلیون دلار، ۴۰.۸ میلیون دلار و ۴۱.۹ میلیون دلار انجام شد. بقیه تراکنش‌ها به کیف پول‌های ناشناس به ارزش ۲۰۶.۹ میلیون دلار و ۳۰۵.۲ میلیون دلار انجام شد. یک نهنگ دیگر اتریوم که به مدت سه سال غیرفعال بود، اترهایی به ارزش ۸.۳ میلیون دلار را به آدرس دیگری منتقل کرد.

با توجه به وضعیت فعلی اتریوم، قیمت آن شتاب صعودی ندارد. اتریوم تلاش کرده است از سطح مقاومت ۱۶۷۷ دلار عبور کند اما از ۲۰ ژانویه همچنان موفق نشده است.

در زمان نگارش این خبر، ETH با قیمت ۱۶۰۱.۰۲ دلار معامله می‌شود که ۳ درصد کمتر از دیروز است و ارزش بازار آن به ۱۹۵.۹۲ میلیارد دلار رسیده است.

 

پیشنهاد مطالعه: نهنگ‌های بیت کوین چه کسانی هستند؟ چگونگی تعیین جهت حرکت بازار توسط نهنگ بیت کوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=61186
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x