ایستگاه خبر

رشد مجدد تعداد کیف‌ پول‌های سازمانی بیت‌کوین

داده‌های ارائه شده از سایت تحلیلی-آماری Glassnode، که از محبوبیت خاصی در جامعه‌ی رمز ارز برخوردار است، بیانگر این است که تعداد کیف‌ پول‌های سازمانی که بین 100 تا 1000 بیت‌کوین در آنها ذخیره شده است رشد خود را مجددا شروع نموده‌اند.

سازمان‌ها بیت‌کوین بیشتری می‌خرند

نمودار ارائه‌ شده توسط Glassnode حاکی از آن است که تعداد کیف پول‌هایی که 100 تا 1000 بیت‌کوین ذخیره‌ نموده‌‌اند رو به افزایش است. این عدد در ماه آوریل با افت نسبتا اندکی همراه بود. Lex Moskovski در این‌ خصوص گفت که بازه‌ی 100 تا 1000 بیت‌کوین از اتخاذ پروتکل‌های خاصی از سوی سازمان‌های سرمایه‌گذاری برای نگهداری دارایی‌‌های خود در پلتفرم‌های امانی از قبیل Coinbase و BitGo خبر می‌دهد. BitGo اخیرا توسط شرکت Galaxy Digital خریداری شده است.

وی در ادامه افزود که صرافی Coinbase برای ذخیره‌ی بیت‌کوین در کیف پول‌های امانی، آنها را به بخش‌های 100 تا 120 تایی تقسیم می‌نماید. به عقیده‌ی وی این رشد مجدد تعداد کیف پول‌ها خبر از یک روند صعودی برای بیت‌کوین می‌دهد.

رشد مجدد تعداد کیف‌ پول‌های سازمانی بیت‌کوین

چندی پیش تعداد عظیمی بیت‌کوین (12،234 عدد!) از حسابی در صرافی Coinbase برداشت شد. گفته می‌شود این تراکنش از سوی سازمان‌های سرمایه‌گذاری انجام گرفته است. شاید بهتر است بدانیم این تعداد بیت‌کوین ارزشی برابر با 688.3 میلیون دلار داشته‌اند.

رکورد آدرس‌های فعال بیت‌کوین در بازه‌ی سه ماهه‌ شکسته شد

توئیتی که از سوی Glassnode منتشر شد گویای آن است که تعداد آدرس‌های فعال بیت‌کوین در یک دوره‌ی سه ماهه توانسته است به اوج تاریخی جدیدی 65،659 عدد دست یابد. رکورد پیشین در روز 9 فوریه‌ی سال جاری و معادل با 65،525 عدد ثبت شده بود.

پیشنهاد مطالعه: دارایی‌ ترکیبی چیست؟ معرفی پلتفرم‌های دارایی‌های ترکیبی

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا