ایستگاه خبر

دو سنجه اصلی اتریوم در پی جابجایی سیصدهزار ETH رکورد جدیدی زدند

منبع داده‌های Glassnode گزارش داده است که دو سنجه اصلی اتریوم ، دومین رمزارز بزرگ جهان، (به بیان دقیق‌تر سنجه‌های مربوط به کیف‌پول‌های اتریوم)، به بالاترین میزان خود رسیده‌اند. این رشد پیامد این بود که مدتی پیش، شخصی ۳۰۰،۰۰۰ اتریوم را بین سه آدرس با صاحبان ناشناخته منتقل کرد.

تعداد کیف‌پول‌های اتریوم به بالاترین حدّ خود رسیده است
براساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تحلیلی Glassnode، دو سنجه اصلی مربوط به کیف‌پول اتریوم رکوردهای قبلی خود را شکسته است.

تعداد کیف‌پول‌هایی که بیش از ۰.۰۱ اتریوم دارند، در مقایسه با رکوردهای قبلی که در اوایل امروز ثبت شده است به سطح جدید ۷،۸۶۳،۹۰۸.۰۰۰ رسیده‌اند.

یکی دیگر از سنجه‌های بالارونده این رمزارز که توسط Glassnode گزارش شده است، میزان کیف‌پولهای اتریوم غیرصفر است. طی کمتر از یک روز، تعداد چنین کیف پولهایی ۳،۴۹۴ واحد افزایش یافته است.

افزایش این دو سنجه نشان می‌دهد که افراد بیشتری در حال جذب شدن به اتریوم‌اند و در این دو مورد خاص، چنین کاربرانی بیشتر از همه سرمایه‌گذاران خُرد هستند، تا کلان.

۳۰۰۰۰۰ اتریوم توسط نهنگ‌های کریپتو جابجا شد
در اوایل امروز، Whale Alert چندین انتقال را که دارای مقادیر بالایی از اتریوم است، شناسایی کرد. در کل ارزش این نقل و انتقالات ۳۰۰،۰۰۰ ETH یا ۶۸.۴ میلیون دلار بود. سه کیف پول ناشناس در آن انتقال‌ها دخیل بودند و ۱۰۰،۰۰۰ اتریوم دو بار از یکی از آن کیف پول‌ها ارسال شده است.

این سه انتقال بزرگ ممکن است ارتباطی با DeFi داشته باشند که امسال به سرعت در حال رشد است. بسیاری از طرفداران اتریوم انتظار دارند که دومین سکه بزرگ جهان در سال جاری میلادی رشد کند و رشد DeFi یکی از مهمترین فاکتورهاست.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39619
دکمه بازگشت به بالا