ایستگاه خبر

دو سنجه اصلی اتریوم در پی جابجایی سیصدهزار ETH رکورد جدیدی زدند

منبع داده‌های Glassnode گزارش داده است که دو سنجه اصلی اتریوم ، دومین رمزارز بزرگ جهان، (به بیان دقیق‌تر سنجه‌های مربوط به کیف‌پول‌های اتریوم)، به بالاترین میزان خود رسیده‌اند. این رشد پیامد این بود که مدتی پیش، شخصی 300،000 اتریوم را بین سه آدرس با صاحبان ناشناخته منتقل کرد.

تعداد کیف‌پول‌های اتریوم به بالاترین حدّ خود رسیده است
براساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تحلیلی Glassnode، دو سنجه اصلی مربوط به کیف‌پول اتریوم رکوردهای قبلی خود را شکسته است.

تعداد کیف‌پول‌هایی که بیش از 0.01 اتریوم دارند، در مقایسه با رکوردهای قبلی که در اوایل امروز ثبت شده است به سطح جدید 7،863،908.000 رسیده‌اند.

یکی دیگر از سنجه‌های بالارونده این رمزارز که توسط Glassnode گزارش شده است، میزان کیف‌پولهای اتریوم غیرصفر است. طی کمتر از یک روز، تعداد چنین کیف پولهایی 3،494 واحد افزایش یافته است.

افزایش این دو سنجه نشان می‌دهد که افراد بیشتری در حال جذب شدن به اتریوم‌اند و در این دو مورد خاص، چنین کاربرانی بیشتر از همه سرمایه‌گذاران خُرد هستند، تا کلان.

300000 اتریوم توسط نهنگ‌های کریپتو جابجا شد
در اوایل امروز، Whale Alert چندین انتقال را که دارای مقادیر بالایی از اتریوم است، شناسایی کرد. در کل ارزش این نقل و انتقالات 300،000 ETH یا 68.4 میلیون دلار بود. سه کیف پول ناشناس در آن انتقال‌ها دخیل بودند و 100،000 اتریوم دو بار از یکی از آن کیف پول‌ها ارسال شده است.

این سه انتقال بزرگ ممکن است ارتباطی با DeFi داشته باشند که امسال به سرعت در حال رشد است. بسیاری از طرفداران اتریوم انتظار دارند که دومین سکه بزرگ جهان در سال جاری میلادی رشد کند و رشد DeFi یکی از مهمترین فاکتورهاست.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا