ایستگاه خبر

تعداد آدرس‌هایی که بیش از 1 بیت‌کوین دارند به بالاترین حد خود رسیده است

در حالی که بیت کوین (BTC) تلاش می‌کند از پایین‌ترین سطح سال 2022 عبور کند، داده‌های جدید درباره تعداد آدرس‌هایی که بیش از یک بیت کوین دارند نشان می‌دهند سرمایه‌گذاران در حال جمع‌آوری دارایی بیشتری هستند.

به طور خاص، داده‌های پلتفرم تحلیلی ارزهای دیجیتال گلس‌نود نشان می‌دهد تا 10 آگوست، تعداد آدرس‌های بیت‌کوین با بیش از 1 بیت کوین به 894303 عدد رسیده است.

سرمایه‌گذاران در حال انباشت

شایان ذکر است که خرید بیت کوین برای اکثر سرمایه‌گذاران به طور کلی نسبتاً گران است و به نظر می‌رسد سقوط اخیر بازار فرصتی برای خرید دارایی ایجاد کرده است.

قابل ذکر است، پس از آن که بیت کوین در نوامبر 2021 به قیمت 68000 دلار رسید، قیمت این دارایی بیش از 65 درصد افت داشته است و فرصتی برای خرید است.
سرمایه‌گذارانی که در بازار نزولی خرید می‌کنند، اعتقاد دارند بیت‌کوین در آینده افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال، در سال 2022، بیت کوین بدترین وضعیت سه‌ماهه خود را در یک دهه با 56- درصد افت ثبت کرد، اما فرصتی را برای سرمایه‌گذارانی فراهم کرد که بازار صعودی قبلی را از دست دادند.

فعالیت نهنگ‌های بیت کوین

علاوه بر این، داده‌ها به فعالیت نهنگی اشاره می‌کنند که در آن افراد با ارزش خالص بالا در اصلاح بازار خرید می‌کنند. از نظر تاریخی، انباشت توسط این گروه با تأثیرگذاری بر قیمت، بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است.

داده‌های دیگری هم موجود است که مربوط به آدرس‌های بیت‌کوین‌اند و به دارایی‌های فردی خاص اشاره نمی‌کنند. در برخی موارد، برخی از افراد سرمایه‌گذار ممکن است به بیش از یک کیف پول رمزنگاری دسترسی داشته باشند.
به طور کلی، یک اجماع کلی در بازار وجود دارد که بیت کوین احتمالاً صعود دیگری را آغاز خواهد کرد. به عنوان مثال، مایک مک گلون، استراتژیست کالای بلومبرگ معتقد است که بیت کوین بر نیمه دوم سال 2022 حاکمیت خواهد کرد.

مک گلون می‌گوید:

«اگر سهام ضعیف شوند، بیت‌کوین، طلا و اوراق قرضه می‌توانند بر نیمه دوم سال حکمرانی کنند.»

بخشی از پیش‌بینی مک گلون نیز بر اساس افزایش پذیرش و بلوغ بیت کوین است.

 

پیشنهاد مطالعه: رخداد تسلیم بازار (Market Capitulation) در ارزهای دیجیتال چیست؟

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا