ایستگاه خبر

بایکوت دسته جمعی! پاسخ ماتی گرین‌اسپن به سانسور رمز ارزها در یوتیوب

یوتیوب در حال محدود کردن دسترسی کاربران به ویدئوها و محتواهای مرتبط با رمز ارزها و بلاک‌چین در وبسایت خود است. بسیاری از تولیدکنندگان محتوا از این به روز رسانی جدید تاثیر گرفته اند. این به روز رسانی توسط بات انجام می‌شود و طی آن ویدئوهای آموزشی رمز ارزها به دلیل تبلیغ محتوای مخرب و آسیب زن از این وبسایت حذف می‌شوند.

 یکی از یوتیوبر های معروف Boxmining امروز در توییتر نوشته است:

“در رابطه با خودم، یوتیوب تمام ویدئوهای من از سال ۲۰۱۸ را هدف قرار داده است. بدون توجه به موضوع آنها. به نظر می‌رسد که آنها سانسور را با کلید واژه رمز ارز آغاز کرده اند و موضوع در الگوریتم آنها معنایی نداشته است. خنده دار است زیرا بسیاری از این مطالب در رابطه با انقلاب بلاک‌چین بوده است. کنفرانسی که در آن مدیر اجرایی بایننس، دس تپسکات و مقامات دولتی کره جنوبی حضور داشتند.”

به گزارش کوین‌گپ، در واکنش به این اقدام یوتیوب، تحلیلگر مالی معروف ماتی گرین اسپن از علاقه‌مندان به رمز ارزها خواسته است که یوتیوب را بایکوت کنند. او در توییتر خود نوشت:

“در اعتراض به این حرکت غیرمنتظره و بدون توضیح گوگل و سانسور محتواهای رمز ارزها در یوتیوب، من این وب سایت را تا اطلاع ثانوی بایکوت می‌کنم.”

گفتنی است شبکه‌های اجتماعی و پلت‌فرم های متنوعی وجود دارند که در آنها می‌توان مطالب آموزشی ویدئویی را منتشر کرد. باید دید یوتیوب چه پاسخی به این واکنش‌ها می‌دهد.

https://coiniran.com/?p=35804
دکمه بازگشت به بالا