ایستگاه خبر

ابراز تمایل نوکوینرها به خرید بیت‌کوین

آن‌طور که پیداست، سقوط نابهنگام بهای رمزارزها در هفته گذشته، آن‌چنان هم بدیمن نبوده؛ چرا که باعث شده شماری از نوکوینرها برای خرید بیت‌کوین پا پیش بگذارند. گفتنی است نوکوینرها کسانی هستند که از سر عناد با بیت‌کوین، هیچ میزانی از این رمزارز را در اختیار ندارند.

شاید نام کاربری Hodlonaut در شبکه‌ی اجتماعی توییتر برایتان آشنا باشد. این کاربر جنجالی که پیش‌تر آماج حملات کریگ رایت، ناکاموتوی خودخوانده دنیای رمزارزها قرار گرفته بود، دست به انتشار یک واقعیت تعجب‌برانگیز زده است. گویا دو تن از دوستان Hodlonaut که آن‌ها نیز جزو قافله‌ی نوکوینرها هستند، از او پرسیده‌اند که چگونه می‌توانند بیت‌کوین خریداری کنند.

Hodlonaut می‌گوید علاقه دوستانش به سردرآوردن از بیت‌کوین از وقایعی که اخیرا در جهان رخ داد، سرچشمه می‌گیرد؛ وقایعی که از جمله آن‌ها می‌توان به سقوط بی‌سابقه‌ی بازار سهام و خلق بیش از ۱.۵ هزار میلیارد دلار پول از سوی بانک مرکزی آمریکا و تزریق آن به اقتصاد این کشور اشاره کرد.

بنابر گفته‌های Hodlonaut دوستانش که تا پیش از این اتفاقات بر طبل مخالفت با بیت‌کوین و رمزارزها می‌کوبیدند، اکنون به طرفداران پروپاقرص این پدیده‌ی نوین تبدیل شده‌اند و می‌گویند آینده از آن بیت‌کوین است. کاهش بهای رمزارزها هم بهانه‌ای شده تا این افراد بتوانند راحت‌تر، دست به خرید بیت‌کوین بزنند.

Source

https://coiniran.com/?p=37585
دکمه بازگشت به بالا