ایستگاه خبر

Nicehash استفاده از حداکثر نرخ‌هش پردازنده‌های Nvidia را ممکن می‌سازد

پلتفرم استراج رمز ارز Nicehash نرم‌افزاری توسعه‌ داده‌ است که قادر به ‌استفاده از حداکثر نرخ‌هش پردازنده‌های Lite Hash شرکت Nvidia است. این شرکت در یک بیانیه‌ای رسمی اظهار داشت:

«Nicehash موفق شد تا توان محاسباتی قفل‌شده‌ی انویدیا را برای میلیون‌ها کاربر در جهان بازگشایی کند. ما نخستین شرکتی هستیم که توانستیم محدودیت نرخ‌هش پردازنده‌های LHR را رفع کنیم».

شرکت انویدیا در اواسط ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) از سری پردازنده‌های نرخ‌هش سبک (LHR) رونمایی کرد و مدعی شد که این کارت‌ها برای گیمرها طراحی شده است. سنخگوی Nvidia اظهار داشت:

«به‌ اعتقاد ما LHR قادر است نیاز گیمرها تامین کرده و قیمت کارت‌‌های گرافیک را کاهش دهد».

شرکت بزرگ AMD، رقیب اصلی Nvidia، نیز از نخستین پردازنده‌ی گرافیکی انحصاری خود برای استخراج رمز ارزها به‌نام AMD Navi 12 رونمایی کرد. فناوری محدودکننده‌ی LHR انویدیا در سه گروه از کارت‌های گرافیکی این شرکت به‌کار گرفته شده است.

قفل‌گشایی فناوری LHR کارت‌های Nvidia

Nicehash تنها نهادی نیست که توانسته‌ است بر محدودیت LHR غلبه کند. این شرکت در ماه ژانویه (دی ۱۴۰۰) در گفتگوی خود با سایت pcmag.com یادآور شد که فناوری LHR موجب دلسردی ماینرها نشده است.

با این‌وجود در خبرهای گذشته خواندیم که ماینرها موفق شدند تا با استفاده از یک نسخه‌ی سفارشی توان استخراج با GPU را بهبود بخشند. Nicehash در بیانیه‌ی اخیر خود مدعی شد که به‌وسیله‌ی نرم‌افزار Quickminer محدودیت‌های حال‌حاضر را کاملا برطرف کرده است.

پیشنهاد مطالعه: کپی تریدینگ (Copy Trading) چیست؟ + بهترین پلتفرم‌های کپی تریدینگ

Source

https://coiniran.com/?p=51090
دکمه بازگشت به بالا