ایستگاه خبر

همکاری Nexo و مسترکارت برای ارائه اولین کارت پرداخت با پشتوانه رمز ارزها

شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال Nexo با غول پرداخت جهانی مسترکارت (Mastercard) برای راه‌اندازی یک کارت رمز ارزی در بازارهای منتخب اروپایی همکاری کرده است.

این کارت که نکسوکارت (Nexo Card) نامیده می‌شود، به کاربران با پشتوانه رمز ارزها اعتبار می‌دهد و دارندگان کارت را قادر می‌سازد به جای فروش، از ارز دیجیتال خود به عنوان وثیقه استفاده کنند. برای راه‌اندازی این کارت، Nexo با DiPocket همکاری کرده است که به عنوان صادر کننده کارت Nexo برای بازارهای اروپایی عمل می‌کند.

آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران و شریک Nexo، در بیانیه‌ای که به همراه این اعلامیه منتشر شد، راه‌اندازی نکسوکارت را یک «نقطه عطف بزرگ» خواند و افزود که همکاری با Mastercard و DiPocket راهی برای هم‌افزایی بین کارت‌های موجود در شبکه مالی و دارایی های دیجیتال است.

رئیس بخش محصولات و مشارکت‌های رمز ارزی و بلاکچین مستر کارت Raj Dhamodharan، اضافه کرد:

دارایی‌های دیجیتالی چشم‌انداز مالی را متحول می‌کنند و این کارت به مشتریان انتخاب‌های جدید و بی‌نظیری در نحوه پرداخت و فعالسازی دارایی‌های رمز ارزی خود ارائه می‌دهد.

نکسوکارت

طبق بیانیه شرکت، نکسوکارت به حداقل بازپرداخت، ماهانه یا هزینه عدم فعالیت نیاز ندارد. همچنین هیچ کارمزدی تا ۲۰۰۰۰ یورو (۲۱۶۰۰ دلار) در ماه وجود ندارد. هر تراکنش نکسوکارت مجهز به ویژگی بازگشت نقدی فوری با رمز ارزها است که می‌تواند با بیت کوین یا توکن NEXO پرداخت شود.

به عبارت دیگر، کاربران می‌توانند با هر خرید تا ۲ درصد درآمد از آنچه که شرکت به عنوان «رمز ارز رایگان» نامیده است، دریافت کنند.

نکسوکارت همچنین با Apple Pay و Google Pay سازگار است و می‌تواند و در بیش از ۹۰ میلیون فروشگاه که مسترکارت را می‌‌پذیرند، قابل استفاده است.

در اوایل سال جاری، Nexo یک نسخه آزمایشی از نکسوکارت را در بازارهای منتخب اروپایی ارائه کرد و طبق بیانیه شرکت، اجرای آزمایشی آن «علاقه فوق‌العاده‌ای» ایجاد کرده «تقاضای بالا» را برای محصول نشان می‌دهد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ آموزش فیبوناچی در تحلیل تکنیکال رمز ارزها

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50663
دکمه بازگشت به بالا