ایستگاه خبر

خاتمه کار TON شبکه آزمایشی بلاکچین تلگرام

تلگرام، پلتفرم پیام‌رسان رمزگذاری‌شده به کار شبکه آزمایشی بلاکچین پیشنهادی‌اش با نام TON خاتمه داد. شبکه آزمایشی بلاکچین تلگرام پروژه‌ای بلندپروازانه بود که رو به پایان است. در بروزرسانی منتشر شده در روز دوشنبه در وب سایت TON، این تیم تأکید کرد که پشتیبانی از نسخه آزمایشی بلاکچین را در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۲۰ به پایان خواهد رساند.

«ما دیگر از شبکه بلاکچین TON پشتیبانی نخواهیم کرد. اعتبار باقی‌مانده ما تا ۱.۰۸.۲۰۲۰ به پایان خواهد رسید، لطفاً تمام داده‌های مربوطه را ذخیره کرده و روند آزمایش خود را خاتمه دهید.»

با این حال، اگر کسی هنوز بخواهد تست را روی شبکه بلاکچین ادامه دهد، می‌تواند با نصب اعتبارسنج‌های تست‌نت این کار را انجام دهد.

در اوایل سال ۲۰۱۸ تلگرام برای راه اندازی شبکه بلاکچین در بستر پیامرسان خود، از طریق سرمایه‌گذاران بالغ بر یک میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با این حال، پرچم قرمز را برای نقض قانون اوراق بهادار در این کشور برافراشت، زیرا به گفته آنها، این شرکت اوراق بهادار ثبت‌نشده را در ICO توزیع می‌کند. و به همین دلیل، این برنامه پیام‌رسان باید جریمه ۱۸.۵ میلیون دلاری را به SEC بپردازد.

Source

https://coiniran.com/?p=39952
دکمه بازگشت به بالا