ایستگاه خبر

کارمندان باشگاه New York Yankees حقوق خود را به بیت‌کوین دریافت می‌کنند

تیم بیسبال سرشناس New York Yankees طی همکاری اخیرش با موسسۀ مالی NYDIG تصمیم گرفته است تا بخشی از حقوق کارمندان‌ خود را به صورت بیت‌کوین پرداخت کند.

براساس بیانیۀ مطبوعاتی منتشر شده، کارمندان باشگاه Yankees طی این قرارداد چندساله خواهند توانست به طرح پس‌انداز بیت‌کوین (BSP) موسسۀ نیویورکی NYDIG دسترسی داشته و بخشی از حقوق ماهانۀ خود را به طور خودکار به BTC تبدیل کنند.

اگرچه NYDIG از پرسنل این باشگاه کارمزدی اخذ نمی‌کند، اما امکان انتقال یا دریافت BTC از منابع خارجی را نیز به آن‌ها نخواهد داد. نظرسنجی جدید NYDIG تحت‌عنوان «مزایای بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲» حاکی از آن بود که ۲۵ درصد از کارگران مایل هستند تا قسمتی از حقوق ماهیانۀ خود را به شکل BTC دریافت کنند؛ این رقم برای کارگران زیر ۳۰ سال به ۳۶ درصد نیز می‌رسد.

NYDIG مدعی شد که پلتفرم بیت‌کوین آن از معتبرترین معیارهای رگولاتوری پیروی نموده و توسط طیف وسیعی از شرکت‌های کوچک تا نهادهای تجاری عظیمی همچون Fortune 500 مورد استفاده قرار گرفته است.

مسئول ارشد بازاریابی موسسۀ مالی NYDIG از این مشارکت به عنوان فرصتی مهم جهت جذب مخاطبان این باشگاه مهم ورزشی یاد کرد که ظرفیت آن را دارد تا بیت‌کوین را دراختیار تمام اقشار جامعه قرار دهد.

NYDIG ماه گذشته موفق به عقد یک قرارداد استراتژیک با Deloitte، غول حسابداری بزرگ دنیا، شد که هدف آن ارائۀ خدمات مبتنی بر بیت‌کوین به شرکت‌‌های کوچک و بزرگ بود. این همکاری شرکت‌های فعال در حوزه‌های بانکداری، خدمات مشتریان و تسهیلات کارمندان را شامل می‌شد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی کامل سایت اوپن سی: آموزش گام‌به‌گام ساخت و فروش NFT در Opensea

Source

https://coiniran.com/?p=57494
دکمه بازگشت به بالا