ایستگاه خبر

اپلیکیشن غیرمتمرکز الگورند ۱۰۰ هزار دلار سرمایه جذب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری بلاک چینی Eterna  و صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Borderless Capital با همکاری هم استدیو خطرپذیر Eterna Borderless را تاسیس کردند. هدف از این کار آماده‌سازی زمینه برای پذیرش و رشد پروژه‌های اپلیکیشن‌ غیرمتمرکز (DApp) عنوان شده است. به شرکت‌هایی که در این استدیو پذیرش شوند تا سقف صد هزار دلار سرمایه‌ کمک هزینه تعلق می‌گیرد و Borderless Capital می‌تواند تا سقف دو میلیون دلار در شرکت‌های پیشرو سرمایه‌گذاری کند.

این استدیوی سرمایه‌گذاری گروه‌های دانشجویی از دانشگاه‌های برتر دنیا، شرکت بازاریابی روابط عمومی MarketAcross و اکوسیستم استارتاپی اروپایی F6S را گرد هم می‌آورد. در حال حاضر هفت استارتاپ در این استدیو حمایت می‌شوند، از جمله MAX Markets که یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) متعلق به گروه بازرگانی بین‌المللی ست، PlanetWatch که شبکه‌ای از سنسورهای کیفیت هواست و به مردم برای نظارت بر محیط زیس انگیزه می‌دهد و SingularityNET اولین شبکه‌ی غیرمتمرکز هوش مصنوعی (AI) که در آن هر کسی می‌تواند خدمات هوش مصنوعی را در مقیاس بزرگ ایجاد کند و به اشتراک بگذارد و از آن کسب درآمد کند.

آندره بوناستو، یکی از اعضای Eterna Capital Algorand گفت، ما به دنبال توسعه‌ی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در تمام حوزه‌ها هستیم اما پتانسیل عطیمی در Algorand در حوزه‌ی مالی شناسایی کرده‌ایم. Algorand با رشد سریع خود از سال گذشته ما را تحت تاثیر قرار داده است.

Source & Image

 

https://coiniran.com/?p=38253
دکمه بازگشت به بالا