ایستگاه خبر

نرم‌افزاری برای از بین بردن مشکلات امنیتی استخراج بیت‌کوین

شرکتی که صاحب ششمین مخزن بزرگ استخراج بیت‌کوین در جهان است نرم‌افزاری را منتشر کرده است که چندین مشکل امنیتی را در مخزن‌های استخراج برطرف می‌کند. با انتشار این نسخه نرم‌افزاری، تلاش این شرکت برای رفع مشکلات امنیتی بیت‌کوین دیگر در حد نظریه نیست و جامه عمل می‌پوشد.

پاول موراوک، یکی از مدیران Braiins به CoinDesk گفت: «اهمیت این نرم‌افزار در این است که اولین کد واقعی یا محصولی‌ست که از V2 استفاده می‌کند، بنابراین بیت‌کوین واقعی با استفاده از آن استخراج می شود.»

البته، سودآورترین راه برای استخراج بیت‌کوین، انجام این کار به تنهایی نیست، بلکه از طریق اتصال به یک مخزن دیگر، فعالیت مشترک با سایر استخراجگران  و دریافت کل توان محاسباتی است که می‌توان به سود دست یافت.

یان کپک، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Braiins تأکید کرد که استخراجگران در صورت اجرای نرم افزار، امنیت و کارآیی لازم را از نظر پهنای باند به دست می‌آورند.

این نرم‌افزار می‌تواند تسلایی گرچه ناچیز برای استخراجگرانی باشد که از زمان کاهش قیمت بیت‌کوین متضرر شده بودند.

Slush Pool  که توسط Braiins اداره می شود اکنون نرم‌افزاری را تنظیم کرده است که استخراجگران می‌توانند به این روش جدید به آنها متصل شوند، حریم خصوصی بهتری را تجربه کنند و علاوه بر این از آنها در برابر حملات سرقتی محافظت می‌شود. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، پروتکل جدید به زودی می‌تواند اعضای بیشتری را به دست آورد. برای مثال EMCD در حال آزمایش این پروتکل است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38041
دکمه بازگشت به بالا