ایستگاه خبر

جفت جدید شیبا اینو (SHIB) به صرافی بایننس ایالات متحده اضافه شد

شعبه ایالات متحده غول بایننس (Binance US) معاملات یک جفت جدید شیبا اینو را راه‌اندازی کرده است. جامعه شیب خوشحالی خود را از اضافه شدن جفت معاملاتی معاملات SHIB/USD در توییتر ابراز کرد.

بایننس ایالات متحده معاملات جفت جدید شیبا اینو و دلار (SHIB/USD ) را راه‌اندازی کرد. این خبر پس از تصمیم صرافی بایننس مبنی بر توقف جفت معاملات KSHIB/USD منتشر شد. همانطور که پیشوند نشان می‌دهد، یک KSHIB معادل 1000 توکن SHIB است. به نظر می‌رسد قصد اولیه حذف KSHIB/USD جایگزینی آن با SHIB/USD بود.

تمام سفارشات معلق در جفت قبلی در 20 فوریه (1 اسفند) لغو شدند. در سپتامبر سال گذشته، بایننس ایالات متحده همچنین توکن‌های محبوب ADA و SOL را اضافه کرد و آن‌ها را با دومین استیبل کوین بزرگ ایالات متحده بر اساس ارزش بازار، USDC جفت کرد.

در حال حاضر معاملات با $SHIB / $USD در #BinanceUS در دسترس است!

شیب توکن مبادله در اکوسیستم شیبا اینو شامل ShibaSwap، یک پلتفرم DeFi است که استخرهای لیکوئیدتی، سوآپ توکن، NFT، حق رأی در DAO و خدمات دیگری دارد.

— بایننس ایالات متحده (@BinanceUS) 24 فوریه 2023

در همین حال نهنگ‌ها میلیون‌ها XRP را از بایننس خارج کرده‌اند. Whale Alert گزارش داده است که حدود 16 ساعت پیش، یک نهنگ ناشناس مقدار زیادی XRP را از صرافی بایننس برداشت کرد. این اقدام می‌تواند به معنای خرید باشد که بعداً به کیف پول سرد منتقل شد. در مجموع 28,438,630 XRP منتقل شد که معادل 10,663,084 دلار آمریکا است.

پیشنهاد مطالعه: هر آنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا