ایستگاه خبر

مزرعه غیرقانونی بیت کوین در فصل جدید سریال «Billions»

طرفداران کریپتو در شبکه‌های اجتماعی درباره قسمت جدید سریال «Billions» و ارتباط آن با بیت کوین صحبت می‌کنند. این سریال که با نمایی از یک مزرعه غیرقانونی بیت کوین افتتاح شد، واکنش‌های فراوانی را به خود اختصاص داد.

Showtime  اولین قسمت از فصل پنجم سریال درام «Billions» را منتشر کرد. فصل جدید، بر اساس زندگی Preet Bharara، وکیل سابق منطقه نیویورک، در تاریخ ۳ ماه می با پلاتی آغاز شد که در آن گروهی از ماینرهای کریپتو در یک مزرعه غیرقانونی بیت کوین (BTC) مشغول به کار بودند. فصل‌های قبل این سریال در دنیای بورس، سهام و اختلافات حقوقی در وال استریت می‌گذشت. علاقه‌مندان به کریپتو ممکن است با قسمت جدید این سریال مأنوس‌تر باشند.

واکنش‌های جامعه کریپتو

اولین قسمت از فصل جدید بیلیونز موضوع بحث و گفتگو در میان جامعه کریپتو و در شبکه‌های اجتماعی بود. بسیاری از آنها ویدئوی صحنه بازجویی این قسمت را هزاران بار در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. یکی از کسانی که به این اپیزود را اشاره کرد Changpeng Zhao، مدیرعامل Binance بود که این صحنه را در حساب رسمی توییتر خود با هشتگ # Adoption انتشار داد.

پیش از این و در سریال محبوب سیمپسون‌ها نیز در اپیزودی که در ماه فوریه پخش شد، به دنیای کریپتوها و فناوری بلاکچین اشاره شده بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38672
دکمه بازگشت به بالا