ایستگاه خبر

ثبت رکورد جدید بیت کوین و انتظار‌ها برای رسیدن قیمت به ۳۰۰۰۰ دلار!!

دیروز رکورد جدید بیت کوین رقم خورد و این رمز ارز در میان نگرانی‌هایی که در ارتباط با بسته‌های معیشتی وجود دارد، توانست به این رکورد جدید دست یابد. پادشاه رمز ارز‌ها اینک به جمع‌آوری سرمایه در میان افرادی می‌پردازد که این رمز ارز را به عنوان پناهگاهی در برابر تورم و بی‌ارزش شدن ارز‌های فیات تلقی می‌کنند. در روز سه‌شنبه، شرکت سرمایه‌گذاری SkyBridge Capital اعلام کرد که ۱۸۲ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

به دنبال این خبر، یک موج صعودی جدید در بازار بیت کوین به راه افتاد. پادشاه رمز ارز‌ها دیروز توانست در اوایل وقت ترید در آسیا به آرامی از سطح مهم ۲۷۰۰۰ دلار عبور کند و سپس فشار خرید در طول ساعات ترید در اروپا باعث شد که قیمت این رمز ارز تا ۲۸۵۸۰ دلار برود و رکورد جدیدی را از خود برای بگذارد.

از آنجا که شاخص دلار از آوریل ۲۰۱۸ تا کنون به پایین‌ترین حد خود رسیده است، بسیاری از تریدر‌ها دلار را رها کرده‌اند. انتظار می‌رود که دولت بایدن بسته‌های حمایتی بیشتری را برای افراد آسیب‌دیده در جریان بیماری کرونا فراهم کند که این به معنی تضعیف بیشتر دلار است.

ثبت رکورد جدید بیت کوین باعث شده که این رمز ارز اینک به نسبت ابتدای سال ۲۰۲۰ حدود ۳۰۰ درصد رشد کرده باشد و این در حالی است که دلار در موقعیت ضعیفی قرار دارد. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این رمز ارز بازار صعودی خود را در سال ۲۰۲۱ هم ادامه خواهد داد. اگرچه این حرکت صعودی عمدتا در نتیجه ورود سرمایه‌گذاران موسساتی به فضای کریپتو بوده است، اما انتظار می‌رود که سرمایه‌گذاران خرد هم وارد این فضا شوند و در نتیجه، بازار صعودی ادامه پیدا کند.

بنا به گزارش Bitcoin Treasuries، سرمایه‌گذاران موسساتی کلا ۳۰ میلیارد دلار از بازار ۵۰۰ میلیارد دلاری بیت کوین را در اختیار دارند.

متخصصان تکنیکال بر این باورند که بیت کوین در روز‌های آینده سطح ۳۰۰۰۰ دلار را خواهد شکست. میشائیل ون دو پوپه (Michaël van de Poppe) یکی از تحلیلگران مستقل است. او بر این باور است که شکسته شدن سطوح ۲۷۰۰۰ دلار و ۲۷۵۰۰ دلار به معنی این است که این رمز ارز به سمت ۳۰۰۰۰ دلار حرکت می‌کند. او ابراز می‌دارد که بیت کوین بعد از رسیدن به رکورد جدید با اصلاحی ۴.۵ درصدی مواجه شده است که این به معنی خارج شدن این رمز ارز از جریان صعودی خود نیست.

نظر شما چیست؟ ثبت رکورد جدید بیت کوین برای شما به چه معنایی است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42868
دکمه بازگشت به بالا