ایستگاه خبر

هدف آن‌ها جلب رضایت شماست! رونمایی از روش جدید coinmarketcap برای فهرست‌بندی رمز ارزها

دوشنبه دوم سپتامبر، وب‌سایت coinmarketcap از یک روش جدید برای فهرست‌بندی رمز ارزها رونمایی خواهد کرد. هدف اصلی این توسعه افزایش شفافیت اطلاعات پروژه‌ها، در نظرگرفتن اطلاعات مربوط به لیکوئیدیتی صرافی‌ها و بهبود فرآیند فهرست‌بندی رمز ارزها است.

فهرست‌بندی عادلانه با تمرکز بر لیکوئیدیتی

به گزارش usethebitcoin، وب‌سایت CoinMarketCap که یکی از اصلی‌ترین منابع برای فهرست‌بندی رمز ارزها و دریافت اطلاعات در مورد آن‌هاست، در حال آزمایش تغییراتی برای بهبود فرآیند اطلاع‌رسانی شفاف به کاربران خود است. این پلت فرم همچنین تصمیم دارد به‌منظور بهبود فرآیند فهرست‌بندی رمز ارزها یک افزونه به پلت فرم خود اضافه کند. به‌موجب این افزونه که تمرکز آن بر مفهوم لیکوئیدیتی است، پروژه‌هایی که نتوانسته‌اند به اهداف از پیش تعیین شده خود برسند از لیست ۲۰۰ ارز برتر سایت خارج خواهند شد. هدف از ایجاد این افزونه تأیید اطلاعات ارائه‌شده توسط وب‌سایت به کاربران می‌باشد.

شایان‌ذکر است که با ایجاد تغییرات جدید، این پلت فرم درصدد پاسخگویی به نگرانی‌های کاربران از ارائه آمار اغراق‌شده توسط پروژه‌ها در رابطه با حجم مبادلات آن‌هاست. متخصصان این پلت فرم معتقدند با تمرکز بر لیکوئیدیتی ارزها می‌توان در ارائه آمار مربوط به مبادلات آن‌ها به شفافیت بالاتری دست یافت. روش جدید فهرست‌بندی رمز ارزها با تمرکز بر لیکوئیدیتی قرار است از تاریخ ۱۲ نوامبر سال جاری اجرایی شود.

https://coiniran.com/?p=31864
دکمه بازگشت به بالا