ایستگاه خبر

اختلاف نظر در جامعه مونرو در مورد اهدای سه اتومبیل تسلا!

 

اخیرا برای یک پیشنهاد جدید مونرو ۱۵۰ هزار دلار جمع‌آوری شده است که مونرو می‌خواهد با این پیشنهاد سازمان‌های غیرانتفاعی را تشویق به مشارکت کند. این پیشنهاد جدید باعث ایجاد اختلاف و شکاف در جامعه مونرو شده است. این جامعه تقریبا ۱۵۰ هزار دلار جمع‌آوری کرده و در اقدامی می‌خواهد که نظر تسلا را برای پذیرش این رمز ارز جذب کند. در این کمپین از سازمان‌های غیرانتفاعی خواسته شده که در تویتر به بحث در مورد این بپردازند که چرا Tesla Model 3 مورد نیاز است. گردانندگان این کمپین می‌خواهند با وجوه جمع‌آوری شده برای سه مورد از این سازمان‌ها که بهترین پاسخ را بدهد و بیشتر از همه سزاوار باشد، اتومبیل Tesla Model 3 تهیه کنند.

این پیشنهاد بستگی به این دارد که ایلان ماسک (Elon Musk) و تسلا مونرو را به عنوان وسیله پرداخت قبول کنند. در غیر این صورت، وجوه جمع‌آوری شده به مشارکت‌کنندگان برگردانده خواهد شد. اما همان طور که گفته شد، این پیشنهاد در میان جامعه این رمز ارز اختلاف و شکاف ایجاد کرده است. تعدادی از اعضای این جامعه در ردیت (Reddit) مخالفت خود را ابراز کرده‌اند و این پیشنهاد را یک شگرد تبلیغاتی کثیف و ارزان دانسته‌اند که مونرو را لکه‌دار خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که در راه‌اندازی این کمپین عجله شده است و این کمپین نظرات همه افراد جامعه رمز ارز مورد نظر را انعکاس نمی‌دهد. اما از طرف دیگر، طرفداران این پیشنهاد در توجیه آن ابراز داشته‌اند که این اقدام به دلیل ریسک اقدام از جانب یک کوین متمرکز که دارای منابع مالی بیشتری باشد، با این سرعت انجام شده است.

این پیشنهاد نتیجه شور و هیجانی است که در حول و حوش ایلان ماسک و بازار کریپتو در جریان است. ماسک اخیرا از پروژه‌های بیت کوین و دوج کوین حمایت کرده است و باعث پامپ شدید قیمت آنها شده است. ماهیت تویت‌های ایلان ماسک در مورد دوج کوین طوری بوده است که سوالات زیادی را در مورد نیت و اهداف او مطرح کرده است. جامعه مونرو ممکن است بخواهد خود را از تبلیغات اغراق‌آمیزی که اخیرا توسط ایلان ماسک انجام شده، دور بگیرد. نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43700
دکمه بازگشت به بالا