ایستگاه خبر

آیوتا برای سال جدید ایده‌های بزرگی دارد

بنیاد آیوتا (IOTA) نقشه‌ی راهش در سال پیشروی میلادی را با اولویت قراردادن حریم خصوصی، مقیاس‌پذیری و آپگرید نرم‌افزار منتشر کرد. بنیاد آیوتا قصد دارد به روزرسانی‌های برای تطبیق با تقاضای دنیای واقعی انجام دهد که از آن جمله می‌توان به تکنولوژی autopeering اشاره کرد که برای راه اندازی یک نود و اتصال خودکار آن به دیگر نودهای اطرافش است و نیازی به تنظیمات دستی ندارد.

همچنین، بنیاد آیوتا می‌خواهد برای مقابله با چالش‌های عدم تمرکز روی زبان‌برنامه‌نویسی Rust که برای نوشتن نود کلاینت نرم افزار از آن استفاده شده، تجدید نظر کند و زبانش را به Bee که پیش از آوریل ۲۰۲۰ رونمایی می‌شود، تغییر دهد. آیوتا کیف پول Trinity را به‌روزرسانی خواهد کرد و از یک کیف پول سبک مبتنی بر وب برای نگهداری مقدار اندکی رمز ارز به نام Spark رونمایی خواهد کرد.

بخش تحقیق و توسعه آیوتا نیز از پروتکل Unified Identity برای بکارگیری آخرین استانداردها در زمینه تائید هویت افراد، سازمان‌ها و چیزها استفاده خواهد کرد تا از مشکلات تائید هویت کاسته شود. مسائل مربوط به حریم خصوصی نیز توسط روش Masked Authenticated Messaging (MAM) بهبود خواهد یافت. MAM به دستگاه‌ها با هر سایزی اجازه ‌می‌دهد امکان انتشار و دسترسی به جریان داده‌های رمزگذاری شده را داشته باشند.

به نظر شما این نقشه‌ی راه چقدر روی قیمت MIOTA تاثیر می‌گذارد؟

Source & Image

https://coiniran.com/?p=35682
دکمه بازگشت به بالا