ایستگاه خبر

با pBTC بیت کوین‌هایتان را روی بلاک چین اتریوم نگهداری کنید!

pTokens شبکه‌ی Kyber و شبکه‌ی Bancor در یک پلتفرم جدید ترکیب کرده تا نقدینگی بین زنجیره‌ای برای صنعت مالی غیرمتمرکز (DeFi) فراهم کنند. pBTC یک توکن ERC-777 جدید برای نگهداری بیت کوین‌های هر شخص روی بلاک چین اتریوم است. کاربران با استفاده از pBTC می‌توانند بیت کوین (BTC) نگهداری کنند و از مزایای صنعت مالی غیرمتمرکز (DeFi) و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز اتریوم بهره‌مند شوند. برای استفاده از این توکن تمام بیت کوین‌های شخص قفل می‌شود تا به همان تعداد pBTC در اختیار فرد قرار گیرد.

هدف نهایی این است که توکن‌های اینچنینی (pTokens) روی تمام بلاک چین‌ها قابل استفاده باشد. این شیوه که هنوز در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد می‌تواند پیتانسیل فوق‌العاده‌ای برای همکاری‌های بین بلاک چینی ایجاد کند. همچنین، ورود کاربران بیت کوین به بلاک چین اتریوم و دیگر بلاک چین‌ها کمک شایانی به افزایش نقدینگی بلاک چین‌ها و بلوغ این صنعت می‌کند.

Nate Hindman، مدیر رشد بنکور گفت کاربرانی که pBTC هایشان را روی بنکور نگهداری کنند (staking) کارمزد و پاداش جذابی دریافت خواهند کرد.

pTokens ادغام‌های مشابهی برای بلاک چین‌های EOS و لایت کوین (LTC) انجام داده و pEOS چند هفته پیش عرضه شده است. انتظار می‌رود pLTC نیز تا چند هفته‌ی دیگر به بازار عرضه شود.

Source

https://coiniran.com/?p=37346
دکمه بازگشت به بالا