ایستگاه خبر

پادشاه رمز ارز‌ها اینک آماده خلق قله‌های قیمتی جدیدی است!

بیت کوین اخیرا اقدام قیمت خیلی قوی نداشته است و بعد از رسیدن به بالای ۴۰ هزار دلار، دیگر نتوانسته است که حرکت صعودی خود را ادامه دهد. این در حالی است که بسیاری از آلتکوین‌ها در این مدت رشدی برجسته را تجربه کرده‌اند، به عنوان مثال، اتریوم اخیرا به بالاترین قیمت تاریخ خود دست یافت. علت اینکه پادشاه رمز ارز‌ها نتوانسته است حرکت صعودی خود را ادامه دهد، فشار فروشی است که در سطح بالای ۳۰ هزار دلار ایجاد شده است و بسیاری از نهنگ‌ها در این سطح، اقدام به فروش دارایی‌های خود کرده‌اند.

حرکت رمز ارز‌ها در میان مدت، تا حدود زیادی بستگی به مقاومت پیش رو دارد. یکی از تحلیلگران بر این باور است که به احتمال زیاد، این مقاومت در آینده‌ای نزدیک شکسته خواهد شد و قله‌های قیمتی جدیدی حاصل خواهند شد. بازار آلتکوین‌ها اینک عملکردی بسیار آشفته دارد. در حالی که بیت کوین در تلاش است که از مقاومت موجود عبور کند، اتریوم و بسیاری از آلتکوین‌ها به انفجار قیمت دست یافته‌اند و قله‌های قیمتی جدیدی را ایجاد کرده‌اند.

این شرایط باعث شده که پیش‌بینی آینده کوتاه مدت بیت کوین چندان کار آسانی نباشد. یکی از تحلیلگران بر این باور است که بیت کوین اینک در لبه شروع یک حرکت صعودی جدید برای خلق قله‌های قیمتی نوین است. اما بیت کوین برای این کار یک مقاومت اساسی پیش روی خود دارد که باید با موفقیت از آن عبور کند.

پادشاه رمز ارز‌ها در تلاش برای عبور از این مقاومت سخت

بیت کوین در زمان این نوشتار با قیمتی در حدود ۳۵ هزار معامله می‌شود. بیت کوین اخیرا در دامنه ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار حرکت داشته است و یک دامنه گسترده معاملاتی را ایجاد کرده است. تا زمانی که بیت کوین از سطح مقاومتی ۴۰ هزار دلار عبور نکند، این فرآیند تثبیت قیمت ادامه پیدا خواهد کرد. یک تحلیلگر اخیرا در تویتر ابراز داشته که بسته شدن بیت کوین در بالای یک سطح مهم فیبوناچی می‌تواند باعث ایجاد قله‌های قیمتی جدیدی شود. این تحلیلگر بر این باور است که بیت کوین در تلاش برای شکستن این سطح است که به محض شکسته شدن آن، باید انتظار قله‌های جدید را داشت. این تحلیلگر مدعی است که اصلاحی که بعد از ایجاد قله‌های جدید روی می‌دهد، باز هم قیمت بیت کوین را به حوالی ۳۰ هزار دلار خواهد کشاند.

روز‌های آینده روند میان مدت پادشاه رمز ارز‌ها و تاثیر آن بر بازار دیگر دارایی‌های دیجیتال را نشان خواهد داد. باید منتظر باشیم و ببینیم که در روز‌های آینده چه حوادثی در این اکوسیستم روی خواهد داد. نظر شما چیست؟ روند آینده بیت کوین صعودی خواهد بود یا نزولی؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43329
دکمه بازگشت به بالا