ایستگاه خبر

بلاکچین شرکتی Symbol به مرحله نهایی پیش از راه‌اندازی وارد شده است

به گزارش Coindesk، شرکت NEM اعلام کرده است که در حال انجام آزمایش‌های نهایی پیش از راه‌اندازی بلاکچین شرکتی Symbol در اوایل سال ۲۰۲۱ است.

دیروز اعلام شد که کد بلاکچین Symbol، اکنون در آخرین مرحله آماده سازی برای راه اندازی شبکه اصلی قرار دارد. تیم سازنده این بلاکچین، سال هاست که در ساخت Symbol با معماری ترکیبی عمومی و خصوصی مشغول به فعالیت هستند.

بیشتر بخوانیم: تفاوت بلاک چین عمومی (public) و بلاک چین خصوصی (private) در چیست؟

این بلاکچین که برای استفاده شرکتی ساخته شده، با هدف ارائه یک بستر انعطاف‌پذیر برای موارد استفاده در بازار‌های قانونی، زنجیره تأمین، فناوری مالی، سیستم سلامت، حکم‌رانی و دولت و بسیاری کاربرد دیگر ایجاد شده است.

این بستر در تاریخ ۱۴ ژانویه، نسخه ۱.۰ از شبکه اصلی خود را برای دارندگان توکن و کسب و کارها و سرمایه‌گذاران راه‌اندازی خواهد کرد. بلاکچین Symbol به عنوان یک شبکه ترکیبی، انعطاف‌پذیری بالایی را در مدیریت و به اشتراک‌گذاری داده برای کسب و کارها فراهم می‌کند.

ماهیت ترکیبی بلاکچین Symbol یعنی کسب و کارها و شرکت‌ها می‌توانند از شفافیت بلاکچین عمومی بهره برند و همزمان با وجود ابزار‌های رمزگذاری و محدود کردن داده در بلاکچین‌های خصوصی، از اطلاعات محرمانه کسب و کار خود به خوبی محافظت کنند.

https://coiniran.com/?p=42453
دکمه بازگشت به بالا