ایستگاه خبر

سروصدای تازه در جامعه‌ی NEM بخاطر مرخصی شش ماهه رئیس بنیاد

پس از آنکه الکساندرا تینسمن، رئیس بنیاد NEM، تصمیم خود را برای مرخصی شش ماهه‌ی با حقوق اعلام کرد، بخشی از این جامعه شروع به اعلام نارضایتی خود کردند. او دلیل تصمیم خود را مشکلات جدی سلامتی‌اش اعلام کرد.

بنیاد NEM روز هشتم آوریل اعلام کرد برنامه‌هایی برای بازطراحی پروژه‌های عملیاتی‌اش دارد. این طرح شامل یکی کردن سه نهاد عملیاتی جدا است. قرار است سه نهاد سرمایه‌گذاری خطرپذیر NEM، نهاد معامله‌گری NEM و نهاد نرم‌افزاری ‌NEM تحت عنوان NEM Group ادغام شوند. برخی از اعضای جامعه از تصمیمات گرفته خوشحال‌اند و برخی دیگر ناراضی. یکی از افراد ناراضی خطاب به تینسمن نوشت:

«یک مرخصی با حقوق به کسی داده می‌شود که ۱۰ تا ۲۰ سال برای شرکتش خدمت کرده باشد. یک مرخصی با حقوق شش ماهه برای یک سال مدیریت توهین به ذینفعانی مانند من است.»

یکی دیگر از کاربران ناراضی NEM گفت:

«بنیاد NEM در بیش از یکسال گذشته پیشرفت قابل قبولی نداشته است و حالا رئیس آن درخواست مرخصی با حقوق شش ماهه می‌کند؟ این کوین بدترین عملکرد را در میان پرتفولیوی من داشته. متاسفم که چنین اتفاقی برای این پروژه‌ی قدرتمند می‌افتد.»

این در حالیست که تینسمن نارضایتی‌های ایجاد شده را ترول‌های جامعه و تخریبی از طرف سایر پروژه‌ها دانست. او گفت این مرخصی با حقوق به دلیل مشکلات جدی سلامتی‌اش بوده؛ موضوعی که در سال ۲۰۱۸ موجب نیاز فوری به جراحی قلب برای وی شد. وی ادامه داد:

«من ۱۴ ساعت در روز و هفت روز هفته را به مدت دو سال کار کرده‌ام. این برای یک انسان ممکن نیست که بتواند شیوه‌ی زندگی خود را داشته باشد در حالیکه رهبر یک سازمان غیرمتمرکز جهانی‌ست.»

بازطراحی تازه‌ی اعلام شده از جنبه‌های غیرتمرکزگرایی هم بازبینی شدند. تینسمن خاطر نشان کرد لزوم تکامل در صنعتی که با سرعت در حال تغییر و تکامل است، انسجام بیشتر در عملیاتی کردن پروژه‌های روزانه می‌باشد.

NEM Group توسط دیوید شاو، عضو سابق هیئت مدیره‌ی شرکت ارتباطات از راه دور Energis و مدیرعامل Cable and Wireless Americas اداره خواهد شد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38141
دکمه بازگشت به بالا