ایستگاه خبر

۷.۹ میلیون دلار کمک رمز ارز و ۲ میلیون دلار درآمد فروش NFT به اوکراین اهدا شده است!

داده‌های شرکت تحلیلی-بلاک‌چینی Elliptic بیانگر آن است که دولت اوکراین و سازمان‌های غیرانتفاعی (NGO) فعال در این کشور، از زمان شروع درگیری نظامی با کشور روسیه تقریبا ۱۰ میلیون دلار کمک مالی درقالب رمز ارز دریافت نموده‌اند که ۱.۸۶ میلیون دلار آن از راه فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) حاصل شده است.

این جنبش که به «نخستین جنگ جهانی کریپتو (world’s first crypto war)» معروف شده است باسرعت بسیار زیادی درحال رشد است و احتمال می‌رود مجموع این مبالغ اهدایی پیوسته افزایش یابد.

7.9 میلیون دلار کمک رمز ارز و 2 میلیون دلار درآمد فروش NFT به اوکراین اهدا شده است!

شرکت Elliptic معتقد است که در این کمک‌های اهدایی یکی از توکن‌های NFT مجموعه‌ی «Censored» به ارزش ۱.۸۶ میلیون دلار نیز وجود دارد که توسط Julian Assange، بنیان‌گذار Wikileaks، و هنرمند دیجیتالی Pak ایجاد شده است. دولت اوکراین نیز از روز گذشته درحساب رسمی توئیتر خود از پذیرش کمک‌های اهدایی رمز ارز خبر داد.

7.9 میلیون دلار کمک رمز ارز و 2 میلیون دلار درآمد فروش NFT به اوکراین اهدا شده است!

ویتالیک بوترین، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، نیز در هفته‌ی جاری با بیان آنکه «اتریوم بی‌طرف است، اما من نه»، اقدام روسیه علیه‌ اوکراین را اشتباه خواند و در زمره‌ی رهبران کریپتویی بود که کاربران را به حمایت از UkraineDAO دعوت نمود.

وی با انتشار توئیتی افزود:

«این سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) فرصتی برای حمایت از اوکراین است و درآمد‌های حاصله به غیرنظامیانی اختصاص خواهد یافت که درگیر این جنگ ناخواسته و عواقب آن شده‌اند.»

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع اتریوم برای تازه‌کارها!

Source

https://coiniran.com/?p=49995
دکمه بازگشت به بالا