ایستگاه خبر

استیبل‌کوین USN ازسوی Near Protocol عرضه خواهد شد!

براساس گزارش خبرگزاری The Block، یک استیبل‌کوین جدید به‌نام USN به‌زودی ازسوی Near Protocol عرضه خواهد شد. این خبر نخستین بار هنگامی منتشر شد که موسس Zorax Capital در یک پست Substack از سود ۲۰ درصدی استیبل‌کوینی موسوم به USN سخن گفت.

تحلیلگران توئیتر نیز گفته‌اند نسخه‌ی آزمایشی Ref Finance، دومین صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر بستر Near، از این استیبل‌کوین پشتیبانی کرده است. در فهرست سایت Ref Finance می‌توان USN را درکنار سایر توکن‌های USDC ،USDT و DAI مشاهده کرد. بنابراین می‌توان نتیجه‌گیری کرد که این استیبل‌کوین درحال تکمیل مراحل آزمایشی است اما نمی‌توان آن را به تیم توسعه‌دهنده‌ی رسمی نسبت داد و باید منتظر به‌روزرسانی‌های آتی ماند.

رشد ۲۳ درصدی قیمت توکن NEAR

NEAR، توکن بومی Near Protocol، نیز طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قیمت ۲۳.۸ درصدی مواجه بوده است. این روند گاوی قیمت NEAR را به ۱۹ دلار رسانده و آن را به شانزدهمین دارایی برتر ازلحاظ ارزش بازار بدل کرده است. نسبت به اوج قیمت تاریخی NEAR در ماه ژانویه، این پروتکل با رشد ۶.۵ همراه است.

Near Protocol فعالیت خود را در ماه می ۲۰۲۰ با هدف‌ رفع بسیاری از چالش‌های شایع مقیاس‌پذیری در فضای کریپتو آغاز کرد. این پروتکل از سرعت بسیار زیاد و هزینه‌ی خدمات پایینی سود برده و دارای مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) است.

این روند تصاعدی قیمت را می‌توان درپی سرمایه‌گذاری جدیدی به‌ارزش ۳۵۰ میلیون دلار در Near Protocol ازسوی موسساتی همچون FTX Ventures و Dragonfly Capital دانست. این پروتکل که در ماه ژانویه نیز موفق تامین‌مالی ۱۵۰ میلیون دلاری شده بود قصد دارد با بودجه‌های به‌دست آمده شبکه‌ی خود را گسترش دهد.

پیشنهاد مطالعه: پیش‌بینی جرایم سایبری در سال ۲۰۲۲

Source

https://coiniran.com/?p=50545
دکمه بازگشت به بالا