ایستگاه خبر

NBA مجموعۀ جدید NFTهای خود را برای بازی‌های حذفی معرفی کرد

اتحادیۀ ملی بسکتبال یا NBA امروز سری جدید ۱۸ هزار عددی از NFTهای خود، موسوم به‌ «The Association»، را مینت خواهد کرد. توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT نوعی دارایی منحصربه‌فرد بلاک‌چینی هستند که مالکیت یک اثر هنری دیجیتالی را نشان می‌دهند. هریک از توکن‌های مجموعه‌ی The Association معرف یکی از بازیکنان لیگ NBA در بازی‌های حذفی امسال خواهد بود. در این مجموعه ۱۶ تیم حضور داشته که مجموعا  ۷۵ عدد NFT برای آنها مینت خواهد شد.

وجه‌تمایز این NFTها در پویا بودن آنها است، به‌بیان بهتر ویژگی‌ها و ظاهر این توکن‌ها براساس نحوه‌ی عملکرد و امتیازات بازیکن مرتبط درطول این لیگ تغییر می‌کند. عکس زمینه‌ و قاب هر NFT نیز منعکس‌کننده‌ی عملکرد تیمِ بازیکن می‌باشد.

مینت رایگان و محدودیت مالکیت

علی‌رغم آنکه مینت NFTهای The Association رایگان است، اما کلکسیونرهای مشتاق باید هزینه‌ی گس شبکه‌ی اتریوم را پرداخت کنند. گفته‌ می‌شود که NBA برخی از این توکن‌ها را برای دارندگان مجموعه‌ی Top Shot رزرو کرده و محدودیت خرید یک عدد توکن را برای هر آدرس کیف‌پول تعیین کرده است.

پس از اتمام پیش‌فروش مجموعه‌ی The Association، آثار هنری در روز جمعه و در بازارهایی مانند OpenSea قابل مشاهده خواهند بود. خبر رونمایی از مجموعه‌ی The Association هنگامی منتشر شده است که NBA یک سرور اختصاصی Discord و اکانت جدید توئیتری «NBA x NFT» را راه‌اندازی نموده است.

باآنکه بازار توکن‌های غیرقابل تعویض در شیب نزولی کندی قرار دارد، اشتیاق کاربران برای NFTهای ورزشی همچنان حفظ شده است. در هفته‌ی پیش بازی بستکبال Swoops برای توسعه‌ی شبکه‌ی خود در پالیگان یک تامین بودجه‌ی ۳.۵ میلیون دلاری دریافت کرد.

پیشنهاد مطالعه: پالیگان (Polygon) چیست؟ معرفی ارز MATIC و شبکه پالیگان

Source

https://coiniran.com/?p=50752
دکمه بازگشت به بالا