ایستگاه خبر

نسیم طالب: تقریباً همه بیت کوینیست‌ها احمق‌اند

نسیم طالب، استاد دانشگاه و نویسنده کتاب قوی سیاه، فکر می‌کند که ایده بیت کوین ایده خوبی است. او در یک اظهارنظر توئیتری  توضیح داد که اکثر بیت کوینیست‌ها نمی‌توانند ظرافت‌های رمزارزی مانند بیت کوین را درک کنند.

طالب در اکانت توئیتر خود نوشت:

«من تحولات معیارها را در #SkinintheGame توضیح داده‌ام: بیت کوین ایده خوبی است اما تقریباً تمام بیت کوینیست ها احمق‌اند و نمی‌توانند فراتر از تمایلات مالی متوجه ظرافت‌های آن باشند. ایده من این است که دولت فقط برای  کنترل خطرات سیستماتیک لازم است، نه دخالت در زندگی روزمره.»

طالب در حال تبادل نظر با Giacomo Zucco بود که خود را یک بیت‌ کوینیست ماکسیمالیست می‌داند. وی دیدگاه طالب را در مورد تحمیل برنامه‌ریزی مرکزی توسط بوروکرات‌ها و سیاستمداران به عنوان بهترین استراتژی مدیریت ریسک به چالش کشید.

دیدگاه‌های آزادی‌خواهانه درباره بیت کوین
با وجود فشار بسیاری از کشورها برای ایجاد ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی، افراد زیادی در جامعه کریپتو حضور دارند که بیت کوین را راهی برای فاصله گرفتن از مؤسسات مالی سنتی می‌دانند.

برخی از پذیرندگان اولیه بیت‌ کوین مانند راجر ور طرفداران سرسخت اقتصاد ibertarian بوده‌اند. Cointelelegraph همچنین در ماه آوریل گزارش داد که اندیشکده آزادی خواهان، از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای تشدید مقررات در تلاش آشکار برای تنظیم رمزارزها انتقاد کرده‌اند.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=39622
دکمه بازگشت به بالا