ایستگاه خبر

یکی دیگر از شرکت‌های لیست شده در نزدک در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کند!

شرکت Greenpro Capital یکی از شرکت‌های لیست‌ شده در نزدک است که دفتر اصلی آن در کوالالامپور است. این شرکت درصدد آن است که از طریق شرکت تابعه CryptoSX در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند. این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که معتقد است بیت کوین در آینده مورد پذیرش بانک‌ها و موسسات قرار خواهد گرفت و این رمز ارز به عنوان ذخیره ارزش قابل تایید است. این شرکت قرار است ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین بخرد. البته این شرکت ذخیره‌های نقدی هم دارد که از آنها نیز برای خرید طلای دیجیتال استفاده خواهد کرد.

این شرکت می‌تواند از مدیریت استراتژیک ترازنامه خود به همراه یک صندوق بیت کوینی استفاده کند و ارزش قابل ملاحظه‌ای را برای آینده شرکت خود به ارمغان بیاورد. این شرکت همچنین معتقد است که ارز‌های دیگری مانند اتریوم نیز دارای پتانسیل بالا هستند و نگهداری آنها به حفظ ارزش پول بسیار کمک خواهد کرد.

بنا به گزارش Bitcoin Treasuries، شرکت‌های عمومی بیشتری در حال وارد کردن سرمایه‌های خود به بیت کوین هستند و اینک شرکتی مانند MicroStrategy دارای ۷۰۴۷۰ بیت کوین است. این شرکت در هفته پیش از یک خرید ۶۵۰ میلیون دلاری دیگر خبر داد. مدیرعامل این شرکت بر این باور است که بیت کوین ذخیره ارزش است و به عنوان شبکه زیربنایی در لایه مالی جدید، در سال‌های آینده به نیروی محرکه تجارت اینترنتی تبدیل خواهد شد.

مدیرعامل MicroStrategy اخیرا در تویتی به رهبران بازار توصیه کرده که استراتژی سرمایه‌گذاری خود را بهبود دهند. او توضیح داده که با سرمایه‌گذاری در ارزی مانند دلار که در حال تضعیف است، نمی‌توان یک دیدگاه سازمانی را دنبال کرد. او قبلا نیز بیت کوین را اولین پناهگاه ایمن مهندسی‌ شده نام نهاده بود.

شرکت‌های مطرح دیگری مانند Galaxy Digital و Square نیز وارد فضای سرمایه‌گذاری در بیت کوین شده‌اند. Square معتقد است که رمز ارز‌هایی مانند بیت کوین ابزاری برای قدرت گرفتن اقتصادی و وسیله‌ای برای مشارکت در سیستم پول جهانی هستند. این ویژگی‌ها در راستای اهداف Square هستند. نظر شما چیست؟ ورود یکی دیگر از شرکت‌های لیست شده در نزدک را به فضای بیت کوین چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42885
دکمه بازگشت به بالا