بحث آزادچندرسانه‌ای

ناسا قصد استخدام تحلیل گر داده با سابقه فعالیت در حوزه رمزنگاری و DLT را دارد

براساس لیست شغل های پیشنهادی لینکدین که در 20 سپتامبر منتشر شد، ناسا دارای یک فرصت شغلی در Propulsion Laboratory in California می باشد، که نقش اصلی آن ساخت و طراحی فضاپیما و اجرای عملیات مدار زمین می باشد.

در بین موارد مورد نیاز برای کسب این شغل، ناسا داشتن دانش در یکی از زمینه های آنالیز داده، یادگیری ماشین، Internet of Things، آنالیز، آمار، و محاسبات ابری را نیز اضافه کرده است. در خطی جداگانه، رمزارز و تکنولوژی بلاک چین نیز اضافه شده است و گفته شده که این مورد را به عنوان یک امتیاز در نظر خواهند گرفت.

صلاحیت های لیست شده باید توسط متخصص داده به منظور طراحی و اجرای برنامه ای برای آنالیز داده های پیچیده و در حجم بالا که مربوط به تحقیق، مدلسازی، استخراج داده و آنالیز پیش بینی در ناسا می شوند به کار گرفته شود.

ناسا در بلاک چین:

بزرگترین فعال در زمینه هوافضا، در بلاک چین تازه وارد نیست. در ژانویه 2019، ناسا یک سیسم کنترل ترافیک هوایی بر اساس یک فریم ورک بلاکچین را ایجاد کرد تا بتواند یک راه ارتباطی امن، خصوصی و ناشناس ارائه دهد

در آپریل 2018، ناسا حمایت مالی ای برای توسعه فضاپیمای خودمختار که بتواند از تکنولوژی بلاک چین بدون دخالت انسان برای تصمیم گیری استفاده کند، اهدا کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا