ایستگاه خبر

Bitfinex در صرافی وابسته به شبکه لایتنینگ سرمایه‌گذاری می‌کند

پلتفرم مشتقات مبتنی بر شبکه لایتنینگ LN Markets نوبت اولیه تأمین بودجه‌اش را بست. Bitfinex و سایر سرمایه‌گذاران اولیه بیت کوین به این نوبت اولیه تأمین بودجه پیوسته‌اند.

LN Markets در مارس ۲۰۲۰ راه اندازی شد. حجم کل معاملات‌ آن به نزدیک ۱۰ میلیون دلار رسیده است و بیش از ۱۰۰ کانال متصل به صرافی‌اش دارد.
به گفته بنیانگذاران پروژه، این پلتفرم برای جلوگیری از معاملات کند و پرهزینه درون‌-زنجیره‌ای طراحی شده است و با اتصال معامله‌گران به بازار مشتقات بیت کوین و با انتقال وجوه آنها از طریق شبکه لایتنینگ سرعت را بالا و هزینه‌ها را کمتر می‌کند.
تیم LN Markets در پاسخ به پرسشی درباره میزان این بودجه جمع‌آوری شده از افشای این مبلغ خودداری کرد.
طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با CoinDesk، این صرافی تا ۵۰ برابر وام ارائه می‌دهد و کاربران می توانند مستقیماً از طریق هر کیف پول متصل به شبکه لایتنینگ تجارت کنند.
پائولو آردوینو از مدیران ارشد itofinex گفت: «این یکی از اولین سرمایه‌گذاری‌های عمومی ما است و بر پشتیبانی ما از شبکه لایتنینگ تأکید می‌کند.»
وی افزود: از آنجا که شبکه لایتنینگ فناوری‌یی است که Bitfinex به آن علاقه‌مند است، تأمین بودجه و مشارکت در چنین فعالیت ابتکاری برای ما حائز اهمیت خواهد بود.

همانطور که CoinDesk قبلا گزارش داده بود، شبکه لایتنینگ بیت کوین در طی چند سال گذشته از رشد مداوم برخوردار بوده و در ماه آگوست بیشترین تعداد نود جدید خود را در یک ماه، اضافه کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41082
دکمه بازگشت به بالا