ایستگاه خبر

یک میلیون کاربر MyEtherWallet می‌توانند دامنه‌ی .crypto ثبت کنند

کاربران اپلیکیشن کیف پول اتریوم MyEtherWallet به زودی قادر خواهند بود دامنه‌های .crypto را از رابط کاربری کیف پول خریداری کنند. شرکت Unstoppable Domains که امیدوار است آگاهی درمورد دامنه‌های غیرمتمرکز را افزایش دهد با ارائه‌دهنده‌ی کیف پول MyEtherWallet وارد همکاری شده است. این همکاری باعث می‌شود Unstoppable Domains به یک میلیون کاربر ماهانه‌ی MyEtherWallet دسترسی داشته باشد.

برخلاف دامنه‌های سنتی، پشتیبانی از دامنه‌های غیرمتمرکز برعهده‌ی یک کیف پول است و توسط نهادهای مرکزی کنترل نمی‌شود. طبق یک قرارداد هوشمند روی اتریوم دامنه‌ی .crypto یک دامنه‌ی غیرقابل توقف روی اتریوم است. این سرویس از دامنه‌های .eth مجزاست اما کارکرد مشابهی دارند. با گره زدن یک آدرس به یک کیف پول کاربران می‌توانند برای آدرس‌های معنی‌دار از نظر انسان وجه ارسال کنند.

دارندگان وبسایت‌ها هم می‌توانند از این دامنه‌ها استفاده کنند. این دامنه‌های بلاک چینی برای غیرقابل کنترل کردن وبسایت نیست بلکه به کاربران اجازه می‌دهد هنگام انتشار محتوا، محدودیت‌ها را دور بزنند. به نظر می‌رسد کیف پول‌های رمز ارزی بهترین مکان برای دامنه‌های بلاک چینی هستند. بدین ترتیب می‌توان گفت کیف پول‌ها کاری بیش از ذخیره‌ی صرف دارایی می‌کنند و در حال تبدیل شدن به پورتالی برای دسترسی به خدمات و محصولات بلاک چینی هستند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38407
دکمه بازگشت به بالا