ایستگاه خبر

مورگان استنلی در تلاش برای خرید صرافی بیت هامب

مورگان استنلی و شرکت مادر NYSE Intercontinental Exchange (ICE) به‌عنوان طرفین علاقه مند به خرید بزرگترین صرافی کریپتوی کره جنوبی، بیت هامب (Bithumb)، شناخته شده‌اند.

مورگان استنلی مذاکرات بیت هامب (Bithumb) را بر عهده می‌گیرد

بر اساس گزارش رسانه‌های کره جنوبی، مذاکره برای مالکیت بیت هامب به دلیل نوسانات بیت کوین و اختلاف نظر طرفین در برخی شرایط از سال گذشته به تأخیر افتاده است.

در نوامبر سال گذشته، غول بازی کره جنوبی نکسون تقریباً قرارداد بیت هامب را با ارزش ۴۵۰ تا ۶۰۰ میلیون دلار بسته بود. بازار رمز ارز از آن زمان تغییر چشمگیری کرده است. با افزایش سیصد درصدی بیت کوین ارزش پیش‌بینی‌شده‌ی این صرافی نیز اکنون به ۲ میلیارد دلار رسیده است.

اطلاعیه‌ی کوین‌بیس تأثیر زیادی در ارزش صرافی‌های در سراسر جهان ایجاد کرده است. انتظار می‌رود ارزش بازار این صرافی مستقر در ایالات متحده بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد دلار باشد.

معامله Nexon نیز به دلیل بندی در این توافق‌نامه که بیت هامب را مسئول تمام خسارات، هک‌ها و کاهش سودآوری بورس می‌دانست، شکست خورد.

گزارش شده است که پس از شکست خوردن معامله Nexon، علاقه مجدد به خرید این صرافی افزایش یافته است.

مورگان استنلی در میان هشت شرکت جهانی است که در حال حاضر در مناقصه بیت هامب شرکت کرده است. مورگان استنلی از یک شرکت نیابتی کره جنوبی به نام Bident برای بستن معامله استفاده می‌کند.

مورگان استنلی در خرید بیدنت، یک شرکت سرگرمی، با پیشنهاد قیمت ۲۶۵ تا ۴۲۵ میلیون دلار شرکت کرد. در حال حاضر بیدنت یک سوم سهام بیت هامب را در اختیار دارد.

این بانک سرمایه‌گذاری همچنین اخیراً یک محصول سرمایه‌گذاری جدید راه‌اندازی کرده است که به سرمایه گذاران ثروتمند اجازه می‌دهد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=44738
دکمه بازگشت به بالا