ایستگاه خبر

بنیانگذار مورگان کریک شورلت خود را با بیت کوین مبادله کرد

جیسون ویلیامز  (Jason Williams) هم‌بنیانگذار کمپانی مدیریت سرمایهٔ مورگان کریک دیجیتال (Morgan Creek Digital) شورلت خود را در ازای دریافت بیت کوین فروخت. او مبادله با بیت کوین را به جای مبادله با ارز فیات تصمیمی آسان دانست.

ویلیامز در توییت ۱۹ نوامبر خود فاش کرد که اتومبیل شورلت سابربن مدل ۲۰۰۷ خود را به قیمت ۰.۴ بیت کوین فروخته است، که با قیمت امروز بیت کوین تقریبا ۷۴۶۳ دلار می‌شود.

قیمت حدودی شورلت سابربن مدل ۲۰۰۷ کارکرده، ۷هزار دلار است. شورلت سابربن مدل ۲۰۲۱ با قیمت ۵۱۷۰۰ دلار فروخته خواهد شد. اگر بیت کوین در سال‌های آینده از ۱۳۰هزار دلار هم گذر کند، بنیانگذار مورگان کریک، شورلت ۱۳ سال کارکردهٔ خود را به همان قیمت مدل ۲۰۲۱ فروخته است.

قیمت بیت کوین در چند روز اخیر روند مثبتی داشته است و هم‌اکنون به ۱۸۶۰۰ دلار رسیده است. در حالی که برخی از فاکتورهای تکنیکال باعث افزایش قیمت بیت کوین می‌شوند، به نظر می‌رسد ترندهای فاندامنتال نیز در این زمینه نقشی اساسی دارند.

ریک ریدر (Rick Rieder)، مدیر ارشد فناوری اطلاعات بلک راک (BlackRock) در مصاحبهٔ امروزش با CNBC اظهار داشت که رمزارزها ماندنی هستند. بلک راک بزرگترین مرکز مدیریت دارایی جهان با بیش از ۷ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت است. وی همچنین اضافه کرد که بیت کوین در نهایت می‌تواند جایگزین طلا شود زیرا رمزارزها بسیار کارآمدتر از شمش طلا هستند.

جامعه رمزارزها با مشاهدهٔ اخبار مربوط به مدیر بلک راک که بیت کوین را جایگزین طلا دانست، آن را یک پیشرفت قابل توجهی پنداشتند. پس از اینکه دو تن از غول‌های وال استریت، پاول تئودور جونز و استن دراکن میلر، نظرات راک ریدر را تایید کردند، سیل کامنت‌های طرفداران بیت کوین برای حمایت از رمزارزها جاری شد. علاوه‌براین شرکت‌های چندمیلیارد دلاری مانند MicroStrategy، Square و PayPal نیز اخیراً حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرده‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=42154
دکمه بازگشت به بالا