ایستگاه خبر

ارسال بیش از ۵ میلیون اتریوم به قرارداد سپرده اتریوم ۲.۰

بر اساس داده‌های The block، میزان اترهای (ETH) موجود در قرارداد سهام اتریوم ۲.۰ مرز ۵ میلیون را شکسته است. رقم فعلی در قرارداد اتریوم ۲.۰ ۵.۲ میلیون اتر، به ارزش ۱۳.۶ میلیارد دلار و قیمت هر ETH در حال حاضر ۲,۶۲۸.۰۳ دلار است.

بلاکچین اتریوم در حال تغییر از مکانیزم اجماع اثبات کار به مکانیزم اثبات سهام است که از کارکردهای اصلی شبکه‌ی اتریوم ۲.۰ به حساب می‌آید. انتقال به مکانیزم اثبات سهام باعث می‌شود این بلاکچین از اتکا به ماینرها برای پردازش معاملات فاصله بگیرد، در عوض به هر کسی که مایل است ۳۲ ETH را در شبکه سرمایه‌گذاری کند، اجازه پردازش می‌دهد (با در نظر گرفتن این ریسک که ممکن است سکه‌های خود را از دست بدهد).

با توجه به داده‌های جستجوگر Beaconcha.in، در حال حاضر ۱۵۲۰۰۰ اعتبارسنج (جدا از ماینرها) بلوک‌های پردازش در شبکه اثبات سهام وجود دارد. این اعتبارسنج‌ها تقریباً ۹۹ درصد در کسب بلوک‌ها موفقیت کسب می‌کنند و تقریباً ۱ درصد بلوک‌ها در روز از دست می‌روند.

قرارداد سپرده‌گذاری جایی است که کاربران اتریوم اگر می‌خواهند در آن شرکت داشته باشند باید در آن اتریوم‌های خود را سرمایه‌گذاری کنند. میزان اترها در قرارداد سپرده‌گذاری نشان‌دهنده حد بالایی از وجوهی است که برای سهام در شبکه استفاده می‌شود.

کسانی که در شبکه اترهایی دارند می‌توانند تا ۲۳ درصد پاداش دریافت کنند. سپرده‌ها و پاداش‌ها فقط می‌توانند پس از ارائه فاز ۱.۵ از نسخه اتریوم ۲.۰ که برای سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است، برداشت شوند.

 

پیشنهاد مطالعه: الگوریتم اثبات انجام کار در مقابل اثبات سهام، براستی کدامیک

 

Source

https://coiniran.com/?p=45883
دکمه بازگشت به بالا