ایستگاه خبر

بانک TDB مغولستان به‌زودی خدمات رمزارز ارائه خواهد کرد

به نقل از رسانه کرهٔ جنوبی DDaily، بانک تجارت و توسعه مغولستان (بانک TDB) مستقر در اولان باتور با شرکت مالی دیجیتال دلیو و شرکت بلاک چین Hexland برای ارائهٔ خدمات ارز دیجتال همکاری‌اش را آغاز کرده است.

بانک TDB خدماتی از جمله حواله ارز دیجیتال، حق نگهداری، سپرده، وام و مدیریت دارایی را ارائه می‌دهد. گزارش شده است که مشتری‌های بانک به بازار دارایی‌های رمزنگاری‌شده هم دسترسی خواهند داشت اما تاریخ راه‌اندازی این خدمات هنوز مشخص نیست.

این سرمایه‌گذاری همچنین شامل همکاری MDKI مستقر در مغولستان، یک شرکت حمل‌ و نقل منابع معدنی که با Bitfury (غول استخراج ماینینگ هلندی) است که با  کمپانی دولتی Erdenes Mongol مشارکت می‌کند. MDKI قصد دارد پروژه‌های مربوط به دارایی‌های مجازی را با همکاری بانک TDB مغولستان ترقی دهد.

بانک‌های TDB یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های مغولستان است که از نظر کل دارایی‌ در بین ۱۷ بانک مغولستان در رتبه دوم قرار دارد. مشتریان اصلی آن بیش از ۴۰۰ شرکت مغولستانی هستند که از ۵۰ شعبه در سراسر کشور خدماتی مانند وام پروژه، وام سرمایه‌گذاری، وام تجاری و مشاورهٔ مالی به مشتریان صنعتی را به آن‌ها ارائه می‌دهند.

یک مقام ناشناس از Delio به DDaily گفته است که از طریق این مشارکت «ما در حال ورود به بازار مالی جهانی دارایی‌های مجازی هستیم.»

Source

https://coiniran.com/?p=41891
دکمه بازگشت به بالا