ایستگاه خبر

مانی‌گرام پس از پایان همکاری با ریپل به بایننس پیوست!

بایننس به تازگی در یک پست وبلاگی اعلام کرده است که تعداد گزینه‌های پرداخت برای خرید و فروش رمز ارز را برای مشتریان خود در جهان عرب گسترش داده و برای این کار با مانی‌گرام (MoneyGram) شریک سابق ریپل همکاری خواهد کرد.

بایننس MoneyGram و CashU را به عنوان روش‌های جدید پرداخت اضافه می‌کند

بایننس، بزرگترین صرافی جهان، اعلام کرد برای معامله‌گران رمز ارز در کشورهای عربی دو پلتفرم جهانی مانی‌گرام و کش‌یو (CashU)  را به مجموعه‌ی پرداخت خود اضافه کرده است.

پایان همکاری مانی‌گرام و ریپل

همانطور که پیشتر گزارش شده بود، در اواسط هفته‌ای که گذشت دو شرکت بزرگ حوزه‌ی فناوری و نقل و انتقالات مالی، ریپل و مانی‌گرام، به همکاری مشترکشان که از سال ۲۰۱۹ آغاز شده بود، خاتمه دادند.

در ماه فوریه، MoneyGram که در سانفرانسیسکو مستقر است، به دلیل دادخواست SEC علیه ریپل در اواخر دسامبر معاملات خود را در پلتفرم این شرکت متوقف کرد.

طبق گزارشات قبلی رسانه‌ها، ریپل بزرگترین سهامدار MoneyGram بود و در اواخر نوامبر سال گذشته، حدود ۳۳ درصد از سهام این شرکت (MGI) را فروخت.

افت هفت درصدی سهام MGI پس از جدایی از ریپل

پس از پایان این مشارکت، سهام مانی ‌گرام (MGI) در بازار هفت درصد سقوط کرد. و در حال حاضر، با رشدی ناچیز، با قیمت ۶.۹۰ دلار معامله می‌شود.

پیشتر ریپل با سرمایه‌گذاری از مانی‌ گرام حمایت کرده بود و بیشترین سود این شرکت را به خود اختصاص داده بود. ریپل علاوه بر این برای استفاده از XRP و پلتفرم این شرکت مبالغی را به مانی‌گرام پرداخت می‌کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: سه کیف پول برتر ریپل (Ripple)

 

Source

https://coiniran.com/?p=44468
دکمه بازگشت به بالا