ایستگاه خبر

حمایت صرافی Crypto.com از دانشگاه MIT برای ارتقاء امنیت و کارایی بیت‌کوین

صرافی Crypto.com طرح خود برای حمایت از «راهکار ارز دیجیتال یا DCI» دانشگاه‌ MIT را اعلام کرد. این طرح به‌منظور مطالعات مستقل و آکادمیک چهار ساله بر فضای رمز ارزها و فناوری بلاک‌چین تدوین شده است. طرح مذکور از مطالعات مربوط به امنیت بیت‌کوین و توسعه‌ی پروتکل‌های متن-باز برای پایه‌گذاری آزمایشگاه رسانه‌ی CDI حمایت خواهد کرد.

مشارکت Crypto.com با دانشگاه MIT

به‌موجب این همکاری DCI به تحقیقات خود درخصوص پایداری پاداش‌های کارمزد-محور و صحت و انسجام نرم‌افزاری ادامه خواهد داد.

Eric Anziani، مدیر واحد عملیاتی صرافی Crypto.com، در این زمینه اظهار داشت:

«راهکار ارز دیجیتال دانشگاه MIT نقش حائز اهمیتی در ایجاد یک شبکه‌ی بلاک‌چین و تقویت پروتکل‌ زیرساختی بیت‌کوین دارد. ما اشتیاق فراوانی برای حمایت از این موسسه‌ی آکادمیک معتبر درراستای گسترش مطالعات بلاک‌چین درسطح جهانی داریم تا به‌این وسیله پذیرش امن رمز ارزها را تسهیل کنیم.»

آموزش جهانی برای جامعه‌ی کریپتو

مشارکت صرافی Crypto.com تنها به MIT محدود نشده، بلکه با بسیاری از راهکارها و موسسات جهانی برای بهبود و ارتقای فناوری بلاک‌چین همکاری داشته است.

«راهکار بلاک‌چینِ امن» دانشگاه Mellon یکی از این مشارکت‌ها است. این صرافی همچنین با انجمن بلاک‌چین سنگاپور درکنار حاضرین مهمی همچون Visa ،PWC ،Ledger ،Algorand و Tezos به‌منظور ارتقاء پاسخ‌گویی بلاک‌چین و راهکارهای Web3 همکاری داشته است.

این صرافی در حوزه‌ی ورزش نیز حضور موثری داشته، بخش «جام جهانی» را به‌ پورتفولیوی خود افزوده و اسپانسر رسمی فیفا برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: فهرست صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی

Source

https://coiniran.com/?p=50796
دکمه بازگشت به بالا