ایستگاه خبر

ماینرها همچنان تمایلی به فروش بیت کوین‌های خود ندارند

نمودار ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل محبوب Glassnode، افزایش عمده شاخص تغییر موقعیت خالص ماینرها را نشان می‌دهد.

داده‌ها نشان می‌دهند استخراج کنندگان بیت کوین به جای فروش آن، بیت کوین استخراج‌شده خود را برای بازه‌ای طولانی ذخیره می‌کنند.

 

نمودار کوین ایران

 

شاخص تغییر موقعیت خالص ماینرها همچنان سبز است

نمودار Glassnode که توسط CIO Moskov Capital به اشتراک گذاشته شده نشان می‌دهد که ماینرها همچنان به جمع‌آوری ارز دیجیتال شاخص جهان می‌پردازند و فعلاً به فکر فروش آن نیستند.

این شاخص برای اولین بار در تاریخ ۲۷ فوریه امسال سبز شد و از ۲۷ دسامبر برای اولین بار بود که سبز می‌شد.

بیت کوین پس از سقوط اخیر بهبود می‌یابد

پرجمدار رمز ارزها جهان در حال بهبود عملکرد خود است. اطلاعات CoinMarketCap نشان می‌دهد این رمز ارز پس از سقوط به سطح ۴۷۰۰۰ دلار در روز دوشنبه در زمان انتشار خبر به ۵۴۷۶۷ دلار رسیده است.

مذاکره‌ی بیت کوینی ماسک و پورتنوی

اوایل امروز، مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس، ایلان ماسک، در برابر دیو پورتنوی، مدیر ورزشی بارستول ایستاد و به او گفت ذخیره‌ی بیت کوین شخصی خود را نگاه داشته است. این مجادلات در حالی اتفاق افتاد که تسلا اعلام کرده بود ۱۰ درصد بیت کوین ترازنامه‌ی خود را فروخته است.

در همین حال، روز دوشنبه، پورتنوی در توییت خود نوشت که یک بیت کوین خریداری کرده است. ظاهراً، او از ترس موج نوسان دیگری تصمیم گرفت که بیت کوین بیشتری خریداری نکند. او، پس از آنکه توسط برادران وینکلووس متقاعد شده بود به عرصه‌ی رمز ارزها بیاید، در پی نوسانات قیمتی آگوست ۲۰۲۰ ناچار شد توکن‌های BTC و LINK خود را بفروشد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=45341
دکمه بازگشت به بالا