ایستگاه خبر

میلیونر نروژی متهم به آدم ربایی و قتل همسرش

وقتی که در اکتبر ۲۰۱۸ میلیونر نروژی تام هاگن با پلیس تماس گرفت و خبر از آدم ربایی همسرش داد، هیچکس فکر نمی‌کرد که چه کسی می‌تواند پشت این آدم ربایی باشد. در آن زمان آدم رباها در قبال آزادی الیزابت همسر تام تقاضای ۱۰ میلیون دلار رمز ارز مونرو کرده بودند.

وقتی که در تاریخ ۲۸ آپریل خود تام توسط پلیس محلی بازداشت شد، پلیس متوجه شد که تقاضای رمز ارزی آدم رباها تنها یک تاکتیک از سوی این میلیونر بوده است که بتواند با ظاهر سازی پلیس را گمراه کند و خود در انتها به پول‌های پرداخت شده دسترسی پیدا کند.

خبر این آدم ربایی توجهات بسیاری را به خود جلب کرده بود. خبرگزاری رویترز در تاریخ ۲۹ آپریل گزارش کرده که وکیل اریکسون در کنفرانس خبری پلیس با اعلام بازداشت تام از تحقیقات ۱۸ ماهه کارآگاهان پرده برداشته است.

اگرچه تام هرگونه مشارکتی را رد کرده است اما پلیس معتقد است درخواست ۱۰ میلیون دلاری تنها برای رد گم کردن بوده و معتقد است هیچگونه آدم ربایی در کار نیست و تام خود همسر خود را به قتل رسانده است.

تام یکی از ثروت مند ترین افراد نروژ است. ثروت او بالغ بر ۱۶۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. کسی نمی داند تام چه مقدار بیت‌کوین دارد.

Source

https://coiniran.com/?p=38534
دکمه بازگشت به بالا